חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתי רז הקימה מועדון צרכנות לעצמאים עם MAX

אתי רז הקימה מועדון צרכנות לעצמאים עם MAX (הגדל)

אתי רז, שכירה שהפכה לעצמאית, הקימה לפני מספר שנים את All Club מועדון צרכנות לבעלי עסקים, כי גילתה שהיא מחוץ למועדון ובעיקר לא בינה כיצד כזו קבוצה חזקה גדולה ומשפיעה, אינה "נספרת" ולא מחוזרת , למרות היותה מובילה את הכלכלה ומפרנסת משפחות רבות. בשנה האחרונה, עם פרוץ משבר הקורונה, אתי התקשתה לראות את חבריה העצמאים קורסים תחת הנטל. 


"כפי שלשכירים רבים מוצע כרטיס מועדון, השייך למגזרים רחבים (כמו חבר, עובדי מדינה, לשכת עורכי הדין, ארגון המורים ועוד) גם לעצמאים מגיע לשלם פחות! , המטרה שלי היא להוזיל את סל הצריכה והמוצרים הנדרשים לעסק ולבית, לתמוך ולסייע לעצמאים מבחינה מקצועית, פיננסית ,משפטית ועוד, כי באמת הגיע הזמן להוביל שינוי צרכני חסר תקדים בישראל", מוסרת רז. 

 

עם פתיחת השנה החדשה, יצאה רז עם כרטיס אשראי ייעודי לעצמאים.  הכרטיס החדש, ALL CLUB BUSNIESS, הושק באמצעות מועדון העצמאים של ישראל בשיתוף עם חברת MAX, ומעניק הטבות והנחות מיוחדות לבעלי עסקים

 

הכרטיס החדש יספק לבעלי העסקים הנחות והטבות במגוון תחומים, כמו גם כרטיס נטען הכולל 16.5% הנחה קבועה ו-100 ₪ מתנת הצטרפות, פריסת מיסים ל 2 תשלומים ללא ריבית והצמדה (ארנונה, מים, מע"מ מס הכנסה וכו), פטור מדמי כרטיס לשנתיים, הטבות ופינוקים מבית MAX, דחיית מועדי חיובי מט"ח ועוד.

 

מועדון הצרכנות ALL CLUB הוקם לפני כ-4 שנים ומציע לעצמאים, מלבד הנחות והטבות עבור שלל מוצרים ושירותים,  מעטפת עסקית תומכת 360 לעסק, הכוללת מגוון שירותים חיוניים כמו : ייעוץ וליווי משפטי (עד פסק דין) , מיצוי זכויות והטבות המס לעסק, פתרונות סליקה מגוונים ומותאמים לסוג העסק, מגוון פתרונות לניהול העסק, הרצאות שבועיות אונליין, כנסים מקצועיים, כרטיס ביקור דיגיטלי ללא עלות וכן מפגש 1:1 עם יועץ עסקי לאבחון העסק – ללא עלות ( הצטרפות למועדון כרוכה בעלות של 360 ₪ לשנה)

 

אתי רז, מייסדת ומנכ"לית ALL CLUB :  " אני גאה ונרגשת, בעיקר בתקופה כה מורכבת ומאתגרת לציבור רחב של עצמאים ובעלי עסקים שמובילים את המשק הישראלי, לצאת עם בשורה, שתאגד ותעניק לכולנו יותר כח כצרכנים מצד אחד, ותאפשר לעצמאים להנות מהטבות והנחות עבור מגוון רחב של מוצרים ושירותים, על מנת להוזיל את סל הצריכה והמוצרים הנדרשים לעסק ולבית. המועדון הוקם במטרה לסייע ולתמוך בקבוצת בעלי העסקים בארץ, תוך הובלת מערך מקצועי ועסקי, ולפיכך, אני מרגישה מלאת סיפוק ושליחות, עם פתיחת השנה האזרחית החדשה, לבשר לעצמאים על כרטיס אשראי ייעודי ובלעדי עבורם, כדי שיוכלו להנות ממגוון רחב של הנחות והטבות מסובסדות, ולהוביל שינוי צרכני חסר תקדים בישראל".

 

טל כהן, סמנכ"ל לקוחות עסקיים ב-MAX מסר: "השנה החולפת הייתה קשה ומטלטלת עבור רבים מהעסקים בישראל, בהם כמובן סקטור העצמאים. אנו בMAX- משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בקידום יוזמות ושירותים  שיסייעו להם לצלוח את התקופה ולתת להם כלים להצמחת העסק שלהם, חרף כל הקשיים. אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם  ALL CLUB BUSNIESS ונמשיך לפעול לטובת קידום העסקים הקטנים והבינוניים".

 


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד