חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הגורואים של המדיה החברתית והשיווק גרי ויינרצ'ק וסת' גודין ישתתפו בארוע חמש שנים להקמת אלמנטור

הגורואים של המדיה החברתית והשיווק גרי ויינרצ'ק וסת' גודין ישתתפו בארוע חמש שנים להקמת אלמנטור (הגדל)

חברת Elementor תחגוג חמש שנים להקמתה במפגש וירטואלי של מאות יוצרי אינטרנט ומעצבים מהארץ ומהעולם בהשתתפות ה"גורואים" של המדיה החברתית, המיתוג והשיווק גרי ויינרצ'ק, סת' גודין וסוואן סית. אורחי הארוע, #webcreators2021  ידברו על השינויים שעברו בני האדם ותקשורת האינטרנט בתקופת הקורונה, איך יראו עולם השיווק והרשתות לאחר המגיפה וכיצד המפתחים והמעצבי האינטרנט יכולים להתאים עצמם לעידן החדש. הם יחשפו מסודות ההצלחה של מותגים ידועים ומובילי רשת שיכולים לסייע ליוצרים להזניק את הפעילות באינטרנט וישיבו לשאלות המשתתפים.


אלמנטור מפתחת פלטפורמה להקמה וניהול של אתרי אינטרנט בוורדפרס ומשרתת כיום שמונה מיליון מפתחי אינטרנט ב-160 מדינות שיצרו ומפעילים באמצעותה עשרות מיליוני אתרים לחברות וארגונים שמקיימים כלכלה בהיקף של 1.5 מיליארד דולר. החברה הוקמה על ידי יוני לוקסנברג ואריאל קליקשטיין, שהיו בעצמם יוצרי אינטרנט והקימו מאות אתרי אינטרנט ללקוחות במשך השנים. בעבודה עם הלקוחות הם נתקלו בבעיות וקשיים המלווים הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים והחליטו לבנות לעצמם את כלי העבודה האולטימטיבי. אלמנטור מעסיקה 270 עובדים, רובם במטה המרכזי במתחם הבורסה ברמת גן ובמרכז שירות חדש בשדרות.


מנכ"ל אלמנטור, יוני לוקסנבורג: "החלטנו להפוך את יום ההולדת למפגש מעשיר שיתן ערך רב ליוצרי האינטרנט בשיחה עם המובילים בעולם. אנחנו בטוחים שכל אחד מהמשתתפים יצא עם רעיונות חדשים לפיתוח ויצירה ולשבור את הגבולות של עצמו."

ארוע #webcreators2021  יתקיים ביום רביעי, 16 ביוני, בשעה 18:00 שעון ישראל ופתוח לכלל יוצרי האינטרנט ללא תשלום. 

תוכנית והרשמה בקישור: register here

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד