חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיר הגאווה הרשמי 2021: עדן חסון ואלה לי בדואט "שימי פס"

שניים מהכוכבים הגדולים של ישראל חוברים לדואט שירים את הקיץ: "שימי פס" המנון הגאווה הרשמי 2021 שילווה את כל אירועי הגאווה של עיריית תל-אביב-יפו בהובלת המרכז הגאה ובשיאם מצעד הגאווה שחוזר ובגדולצילום: אור דנון (הגדל)
צילום: אור דנון

בכל שנה מחדש אירועי הגאווה מייצרים לא רק חגיגה של חופש, שוויון והמון כיף, אלא גם את הלהיט הגדול של הקיץ, השיר הרשמי של חודש הגאווה. השנה יבוצע המנון הגאווה על ידי שניים מהכוכבים הכי גדולים ואהובים בישראל, שניהם אחרי שנה גדושה בהצלחות: עדן חסון ואלה לי.

DELL, חברת המחשוב מהגדולות בעולם שבחרה לתת חסות רשמית לשיר "שימי פס" ושמחשביה הוצגו בקליפ, חרתה על דגלה מחויבות לגיוון, הכלה, שוויון גזעי, הגברת הייצוג וטיפוח סביבה כוללת ללא הבדל דת גזע ומין. בנוסף, החברה ממשיכה לדבוק במדיניות כוללת שתומכת בעובדים להיות מי שהם, שתומכת בנשים, חברי קהילת LGBTQ +, אנשים בעלי יכולות שונות וקבוצות אחרות שאינן מיוצגות. DELL פועלת ברוח זו בפעילות היומיומית שלה בחברה, בקהילה ובמדינות בהן היא פועלת.

מטרתה ליצור סביבה בטוחה ויצרנית המעודדת דיאלוג פתוח והבעה חופשית של רעיונות, נטולי הטרדות, אפליה והתנהלות עוינת.


קוד ההתנהגות של Dell Technologies, "כיצד אנו זוכים", מספק הנחיות כיצד החברה מבצעת פעילות זו בהתאם לתרבות ולערכים במדינות השונות.

השיר "שימי פס" נכתב והולחן על ידי עדן חסון לצד צמד היוצרים הכי חזק בישראל דולי ופן (דולב רם ופן חזות) שאחראים ללהיטים "מלכת השושנים", "חצי משוגע", "למה לי", "קומסי קומסה", "ואז את תראי" ו"השמיים נעולים", והמפיק המוזיקלי יעקב למאי שאחראי לחלק גדול מהלהיטים שכולנו אוהבים כבר שלושים שנה.


היוזמה, החיבור וההפקה האמנותית של השיר הם של שמעון שירזישחתום כמפיק וכמנהל אמנותי על מרבית אירועי הגאווה הגדולים שהתקיימו בישראל בכל הזמנים ועל שורה ארוכה של להיטים, האחרון שבהם "חביב אלבי", המנון הגאווה 2020. את הקליפ מביים עומר טובי שביים בעבר את הקליפים הגדולים של ליין "האריסה" במצעדי הגאווה בעשור האחרון.


השיר ילווה כאמור את סדרת אירועי גאווה 2021 בהובלת המרכז הגאה של עיריית תל-אביב-יפו ומחזיק תיק הגאווה חבר מועצת העיר איתי פנקס-ארד.

השנה האחרונה הציבה את עדן חסון בצמרת האמנים והיוצרים המצליחים בישראל עם שורה ארוכה של להיטי ענק ("גדל לי קצת זקן", "את חסרה לי", "נוריד ת'חולצה", "שקיעות אדומות") ועם סיבוב הופעות מצליח בכל רחבי המדינה. הוא זכה בפרס אקו"ם לשיר השנה וייצג את ישראל בתחרות הרשמית של MTVובימים אלה משלים את הקלטות אלבומו השני כשהוא מוביל גם השנה (שנה שלישית ברציפות) כאחד מהאמנים המושמעים ביותר בספוטפיי ואפל מיוזיק וביו טיוב ישראל.

בשנה האחרונה ביססה אלה לי את מקומה כמלכת הפופ החדשה של ישראל, עם ההצלחה המסחררת של הלהיטים "זוט עני" ו"מה אתה רוצה", זכייה בתואר פריצת השנה בכל סיכומי השנה של 2020 ועשרות מיליוני ציפיות והשמעות באתרי המוסיקה השונים, והאמנית הצעירה המשפיעה ביותר של השנה עפ"י אתר אייס.
כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד