חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת USHOPS מרכזת את ההמלצות והטיפים לקניות ב-Prime Day.

הפריים דיי, Prime Day שהפך ליום קניות חגיגי בכל רחבי העולם יחול בתאריכים 21-22.6.21. מדובר ביומיים שהפכו לימי חג של ממש עבור כל חובבי הקניות ברשת ומי שמחפשים לנצל הזדמנויות ולרכוש פריטים במחירים משתלמים במיוחד.


קבוצת USHOPS מרכזת את ההמלצות והטיפים לקניות ב-Prime Day. (הגדל)
קבוצת USHOPS מרכזת את ההמלצות והטיפים לקניות ב-Prime Day.

למי שעדיין לא מכיר מנוי הפריים עולה 12.99 דולרים עם חודש ניסיון חינם.

מבצעי הפריים דיי של אמזון פונים ללקוחות שמנויים על מסלול הפריים של האתר ויכולים לרכוש אלפי מוצרים בהנחות משמעותיות במגוון רחב של קטגוריות– טכנולוגיה וגאדג'טים, אופנה,  בית וגן, בריאות פנאי ועוד.

בקבוצתUSHOPS  המתמחה ביבוא אישי מארה"ב וצברה ניסיון עשיר בימי פריים, יודעים לומר  שאמזון נוהגת לחשוף את המבצעים המשמעותיים שלה ביום הפריים עצמו. יחד עם זאת, כבר עתה עולים לאתר מבצעי חשיפה שמכינים את הקונים לחגיגה האמיתית, בניהם הכרזה על הנחות של עד 50% על גאדג'טים מבית אמזון עצמה.


 ירון בן אלי מנכ"ל קבוצת USHOPS המתמחה ביבוא אישי מארה"ב אומר: " כחלק מהתחזקות של הפריים דיי בלוח השנה האמריקאי, הדריכות של הצרכנים הולכת ועולה לקראת ימי הקניות ואנו רואים כיצד אמזון מצליחה לסחוף אחריה חברות רבות שיוצאות גם הן בהנחות ענק על מנת למשוך קונים וליהנות גם מחגיגת המכירות ברשת. אתר USHOPS מאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מכל מגוון המוצרים שעומד בפני הקהל האמריקאי ותאפשר לו לקנות מאמזון גם מוצרים שלא נשלחים לישראל.

בנוסף על מנת למנף את כדאיות הקנייה, USHOPS תעניק ללקוחותיה מבצע שילוח ייעודי ומיוחד לימי הפריים דיי אשר יאפשר לקונים ליהנות פעמיים: גם קניות מוזלות וגם הנחה על השילוח – הטבות  שביחד ממקסמות את הכדאיות של הקניות.

אנו ממליצים להגיע מוכנים מראש לפריים דיי, ולבנות כבר עכשיו סל קניות עם המוצרים האהובים, בנוסף כדאי למהר ולקנות עם פתיחת המכירות שכן הדרישות למוצרים תהיינה גבוהות מכל העולם. כמו כן, מומלץ לשים לב למתחם הפריים דיי באתר אמזון בו יתקיימו שידורי וידאו שיציגו מוצרים חמים ומומלצים לקניה."


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד