חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשות הטבע והגנים מציגה: ולימפיאדה בטבע – יוצאים לטייל בגנים הלאומיים ושמורות הטבע עושים ספורט

רשות הטבע והגנים מציגה:  ולימפיאדה בטבע – יוצאים לטייל בגנים הלאומיים ושמורות הטבע עושים ספורט (הגדל)
לרגל האולימפיאדה רשות הטבע והגנים משיקה קמפיין מיוחד המחבר ומשלב בין הטיול והשהייה בטבע לבין פעילות ספורטיבית המתאימה לכל המשפחה. זאת במטרה לעודד את הציבור להכיר, לחוות ולהרוויח את היתרונות הגלומים בשני עולמות אלה, במקום אחד פתוח ונגיש לכולם.
במסגרת הקמפיין, משיקה רשות הטבע והגנים מתחם תוכן ייעודי באתר האינטרנט של רשות הטבע והגנים תחת הסלוגן "ספורטבע 2021 – יוצאים לטבע – נכנסים לכושר" המציע שלל רעיונות והמלצות לבילוי בחיק הטבע בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים בשילוב פעילות ספורטיבית כלשהי- הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים ועוד יחד עם מידע על המשותף בין הבילוי בטבע לבין ספורט וכושר.

בנוסף, כחלק מהקמפיין הפיקה רשות הטבע והגנים סרטון באווירה הומוריסטית ושנונה ברוח ערכי וסמלי הספורט והאולימפיאדה כפי שהם באים לידי ביטוי בבילוי בחיק הטבע. הסרטון יוביל את הקמפיין הדיגיטלי באתר האינטרנט של הרשות ובעמודים הייעודים ברשתות החברתיות ויזמין את הציבור לקחת חלק במגוון הפעילויות סביב נושא זה.

לדברי אורית שטיינפלד מנהלת השיווק של רשות הטבע והגנים: "אולימפיאדת טוקיו 2020 היא הזדמנות מצוינת להעלות מחדש למודעות הציבור את החיבור הטבעי בין הספורט והטבע על היתרונות בשילוב של שני עולמות אלה. הטבע הינו תרופת קסם לנפש האדם וכך גם הפעילות ספורטיבית. שילוב של שניהם זה חוויה מנצחת לגוף ולנפש המתאימה לכל המשפחה. כל זאת סביב ובתוך הנופים והמקומות היפים בשמורות הטבע והגנים הלאומיים מצפון ועד דרום. במסגרת מהלך מיוחד זה ליקטנו עשרות מסלולים לטובת אוהבי הספורט בטבע הישראלי - כדי שגם אתם תיהנו מכל הטוב הזה שמחכה לכם בחוץ. למקומות, היכון הכן, רוץ. צאו לטבע ותיהנו".

אז למה אתם מחכים? בחרו את הענף האהוב עליכם וצאו אל אתרי רשות הטבע והגנים!

על מנת להבטיח כניסתכם לשמורות הטבע והגנים הלאומיים, בעיקר בימי חופשת הקיץ בהם רבים מטיילים בשמורות ובגנים, מומלץ להירשם מראש באמצעות מערכת תיאום הביקור באתר האינטרנט של רשות הטבע והגנים.
בתוך כך חשוב להתאים את הפעילות הספורטיבית לאופי וכושרו הגופני של המטייל. מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת בימים עם עומסי חום כבדים ובשעות החמות של היום וכן להרבות בשתיית מים.

ספורטבע 2021: יוצאים לטבע, נכנסים לכושר - https://www.parks.org.il/sporteva/

קרדיט: אסף ומיכל וידאו קריאייטיב.
שחקן: אור בוטבול.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד