חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כאן בינלאומיים: מכירות לחו"ל של "מנאייכ" ו"קופה ראשית"

הסדרות "מנאייכ" ו"קופה ראשית", מסדרות הדגל של כאן 11, נמכרו לשידור בחו"ל.

תמונת יח"צ (הגדל)

חברת הפצת התכנים Cineflix Rights הודיעה על רכישת הסדרה "מנאייכ", דרמת מתח פסיכולוגית על משטרת ישראל של כאן 11, והיא תשודר ברחבי אירופה ואמריקה הלטינית. החברה הודיעה גם על רכישת העונה השנייה לסדרת הדרמה עטורת הפרסים, זאת בעקבות ההצלחה, נתוני החשיפה והאהדה לה זכתה הסדרה בעונה הראשונה.
הסדרה נמכרה לשידור ב- Arte ערוץ הטלוויזיה בגרמניה וצרפת, שמחזיק ברצועת הדרמה היוקרתית באירופה, וישדר את הסדרה ברחבי אירופה. בנוסף, רשת הסטרימינג HBO max רכשה את הסדרה ותפיץ אותה לשידור באמריקה הלטינית.

"מָנָאיֶיכּ" היא דרמת מתח פסיכולוגית, המציגה את מערכת אכיפת החוק והמשפט של מדינת ישראל – ואת הקורבנות שהיא משאירה אחריה, בהם גם בשר מבשרה של המערכת. הסדרה משרטטת כרוניקה של השחתה, אבל היא בעיקר סדרה על מוסר, נאמנות ומה שביניהם.


יוצר הסדרה והתסריטאי: רועי עידן במאי: אלון זיגמן הפקה: יואב גרוס הפקות

מנכ"ל ומייסד יואב גרוס, יואב גרוס הפקות: "אין כבוד גדול מלהביא דרמת איכות כמו מנאייכ, לכל כך הרבה צופים ברחבי העולם, אחרי ההצלחה העצומה בישראל, אנחנו  מודים לכאן 11 ובטוחים שהקהל  ברחבי העולם, יאהב ויעריך דרמה איכותית כמו מנאייכ".


מכירה נוספת היא של הסדרה "קופה ראשית" שנרכשה לשידור על ידי חברת הסטרימינג, צ'איפליקס. החברה, המשדרת תכנים יהודיים וישראליים, רכשה לשידור את שלוש העונות של הסדרה שהפכה לקאלט בישראל, ותנסה לגרום לקהל הצופים היהודי והישראלי בארצות הברית להתאהב בה גם כן.


הסדרה "קופה ראשית" שעונתה השלישית משודרת בימים אלה ב-כאן 11 מתארת באופן קומי וסאטירי את היחסים היום-יומיים הנרקמים בין עובדי סניף רשת "שפע יששכר" ביבנה. את ההתרחשויות בסניף מתעד צוות צילום, ובין התרחשות להתרחשות השחקנים מתארים לעיני המצלמה את מה שחוו. בין המשתתפים בסדרה: קרן מור, נועה קולר, דב נבון, אמיר שורוש, יניב סויסה ודניאל סטיופין.

יוצרי הסדרה: נדב פרישמן ויניב זהר. במאי: אורן שקדי הפקה: יולי אוגוסט

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד