חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מאסטרקארד ישראל תעניק חסות למשלחת העסקית Beyond Business 2 של בנק הפועלים ומכון הייצוא לאבו דאבי ודובאי

המשלחת העסקית תסייר ותיפגש עם גורמי ממשל בכירים כולל גורמים בכירים המנהלים את קרנות העושר של המדינה. חברי המשלחת יקבלו צמיד תשלום של מאסטרקארד הפועל באמצעות קרבה בעזרתו יוכלו לשלם ללא מגע
תמונת יח"צ (הגדל)
תמונת יח"צ

מאסטרקארד ישראל תעניק חסות למשלחת העסקית של בנק הפועלים ומכון הייצוא- Beyond Business 2 של אנשי עסקים ויזמים ישראליים לאבו דאבי ודובאי. המשלחת העסקית תסייר ותיפגש עם גורמי ממשל כולל גורמים בכירים המנהלים את קרנות העושר של המדינה במטרה לקדם שיתופי פעולה, בתחומי ההיי טק ובהם אגרוטק, אנרגיה וקלינטק, פינטק, פודטק, טכנולוגיות בריאות, מים וסייבר וכן בתחומי הבנייה, התעשייה והתחבורה החכמה. 

 

במסגרת החסות, חברי המשלחת העסקית יבקרו בתערוכה הגדולה בעולם ב-EXPO 2020 Dubai אשר מאסטרקארד הינה נותנת החסות הראשית שלה, במסגרתה ייחשפו לביתנים מ-190 מדינות נוספות, ביניהם הביתן הישראלי המרהיב "אל המחר".

 

התערוכה מהווה הזדמנות אדירה ליצירת קשרים עסקיים ולגלות עולמות חדשים. הפסטיבל אשר נמשך שישה חודשים חוגג הישגים אנושיים בתחומי הטכנולוגיה האדריכלות , החדשנות, המוזיקה, האמנות ועוד.

 

כחלק מהחזון של מאסטרקארד להפוך את עולם התשלומים לנוחים, בטוחים ופשוטים יותר, חברי המשלחת יקבלו צמיד תשלום של מאסטרקארד הפועל באמצעות קרבה בעזרתו יוכלו לשלם ללא מגע בכל בית עסק אשר מכבד תשלומים דיגיטליים על מנת ליהנות מחוויית קניה פשוטה ונוחה.

 

עומר אונגר, מנכ"ל מאסטרקארד ישראל: "כחברת טכנולוגיה גלובלית אנחנו שמחים לתרום לבניית הקשרים העסקיים בין המדינות ולסייע לחברות בפיתוח שותפויות ועסקים בינלאומיים. באיחוד האמירויות ובישראל יש רצון משותף לקדם חדשנות וטכנולוגיה ואנו רואים פוטנציאל גדול בתחומים רבים ביניהם, הסייבר, הפינטק והתיירות ואנחנו שמחים על האפשרות לחבור לבנק הפועלים על מנת לסייע לחברות ישראליות בתחומים אלה ."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד