חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת האופנה Story קיימה תצוגת אופנה למען ילדים עם אוטיזם

ניבר מדר עם אורי יצחקי. צילום: שלומי מזרחי (הגדל)
ניבר מדר עם אורי יצחקי. צילום: שלומי מזרחי

שדרות רוטשילד ת"א הפכו למסלול דוגמנות בו צעדו ידוענים.ות ודוגמנים.ות יחד עם הורים וילדים על הרצף האוטיסטי. רשת האופנה Story הלבישה את כל משתתפי התצוגה המיוחדת בפרטי קולקציית האביב שלה, והכול לרגל מבצע ההתרמה הארצי למען אוטיזם, שמובילות אלו"ט והמרכז לחקר וטיפול באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.

 

כמעט לכל מי שצעדו בתצוגה יש קשר לאוטיזם והם פעילים בתחום, בין אם משפחתית ובין אם דרך סיפור התנדבות מרגש ומלא תוכן.  בין הדוגמנים והמשתתפים: עמוס שפירא, יו"ר אלו"ט יחד עם בת זוגו חלי, מורה לחינוך מיוחד, ואחייניתו של עמוס – הדוגמנית הבינלאומית אור שפירא, ציפי נגל אדלשטיין - מנכלית המרכז לחקר וטיפול באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון, נועה ויויורקה - סמנכ"לית השיווק של רשת סטורי, הדוגמנית ניבר מדר, אבי גרייניק, נטע גרטי, אור שפיץ הקונדיטורית, הנינג'ה אסף חילי, השחקן עידן שקרוקה, מיכל צפיר, מיכאל גבעתי, תהילה לוי מלכת היופי 2019, רונית יודקביץ', יונית רבינוביץ' (רעייתו של ד"ר אילן רבינוביץ'), הורים לילדים עם אוטיזם, וכמובן – הכוכבים האמיתיים – הילדים והצעירים על הרצף. את התצוגה תנחה ליהיא לפיד, אמא של יעלי.


מפיקת התצוגה היא סמדר גנזי, מנכלית "אקסטרווגנזי הפקות אופנה". ארגונים ואנשי מקצוע טובים ורבים התנדבו לטובת המיזם, בהם רשת בתי הספר לאיפור של רוית אסף, חברת ההגברה ביט ועוד.

 

ניבר מדר עם אורי יצחקי – עתונאי על הרצף האוטיסטי

נועה ויויורקה - סמנכ"לית השיווק של רשת סטורי, אבי גרייניק, ציפי נגל אדלשטיין - מנכלית המרכז לחקר וטיפול באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון, עמוס שפירא – יו"ר אלו"ט

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד