חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת 13 תקיים לראשונה את וועידת הביוטי-טק 13 שתשודר במשדר מיוחד

שולי רודריג. צילום: אסף לב (הגדל)
שולי רודריג. צילום: אסף לב


מדובר בוועידה ראשונה מסוגה, שתחשוף את הטרנדים המובילים  בעולם הביוטי לשנת 2022,  ביוזמת רשת 13 ובהנחיית קובי מחט וירדן הראל. הוועידה תכלול פאנלים של מומחים, הרצאות מצולמות ואולפן שקוף לבכירים בהגשתה של היועצת האסטרטגית של התחום- גליה תורן חן. הצופים  והמשתתפים בועידה יוכלו ליהנות ממתחמי הדגמה, כיתות אמן, תוכן חדשני ומהנוף הנפלא של הכנרת.


מותג הקוסמטיקה SR COSMETICS נבחר לייצג את תחום הקוסמטיקה המקצועית בועידת הביוטי-טק של רשת 13, שתיערך ב – 4 לאפריל בגלי כנרת ותשודר במשדר מיוחד ב   8.4 בערוץ 13 ובאתר רשת.

 

המותג SR COSMETICS נבחר בזכות פריצות הדרך המקצועיות והטכנולוגיות שהציג בארץ ובעולם בשנים האחרונות: מאפליקציה ייחודית לאבחון העור ועד לנוסחאות פורצות דרך המשלבות תמציות בוטניות טבעיות עם טכנולוגיות קפסולציה של הדור החדש. בהמשך לפריצתו של המותג הישראלי SR COSMETICS לשווקים מעבר לים ולזכייתו בפרס חדשנות בתערוכה בדובאי בשנה החולפת, היה זה אך טבעי לכלול את היזמים העומדים מאחוריו כדוברים מרכזיים בוועידת הביוטי-טק.

 

שולי רודריג, מנכ"לית ומייסדת המותג תשתתף בוועידה ותחשוף את  תהליכי פיתוח מוצרי קוסמטיקה נקיה לצד אלון כהן, סמנכ"ל פיתוח עסקי בינלאומי שיתמקד בפן הטכנולוגי המאפיין את החברה ויעניק הרצאה שתחשוף את מאחורי הקלעים של תחום הביוטי-טק. כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד