חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה משולש בשבוע האופנה

צילום: יח"צ (הגדל)

שבוע האופנה "קורנית תל אביב 2022" החל היום בהאנגר 11 בנמל, בהשתתפותם של למעלה מ-80 מעצבי אופנה ישראלים שיבליטו את שינוי אידיאל היופי ויעניקו במה למגוון המגדרים והמידות. באירוע היוקרתי השנה, יוצג לראשונה גם מיצג ריהוט אומנותי מיוחד בדמות כורסא טרנדית וצבעונית המהווה בשורה עיצובית וחדשנית של ממש בעולמות עיצוב הרהיטים. מדובר בפרי שיתוף פעולה משולש ומקורי בין "קורנית דיגיטל", מי שמשמשת כנותנת החסות הראשית האירוע, לבין מותג עיצוב הריהוט היוקרתי "ניסו רהיטים" יחד עם זוג המעצבים ינקי ונטף ג׳וליאן, מהשמות העולים בתעשיית האופנה הישראלית. 


"ניסו" יצרו ועיצבו כורסא יוקרתית ויוצאת דופן, המעוצבת בשלל גוונים צבעוניים וזוהרים במיוחד, המסתובבת 360 מעלות ומאופיינת באסתטיקה מתוחכמת ורכה לצד קווים מעוגלים. היא צבועה בשיטת הדפסת דיגיטלית מיוחדת על בדים שהופכים אותה לאייקון עיצובי לא פחות. הכורסא תוצג במהלך ימי האירוע בבוט תואם וזוהר שלא יהיה ניתן לפספס.


ל-״ינקי ונטף״, עבר בענף עיצוב שמלות כלה ועבודה עם סלבריטאים וסלברטאיות כמו סטטיק ובן אל, נטע ברזילי, אנה זק, נועה קירל, עדן פינס ואחרות. הם מבטאים קו עיצובי הפונה לקהל הישראלי תוך דגש על נושא הקימות. בעיצובים, נעשה שימוש בחמורים ובצבעים המצביעים על התפיסות חדשות שמובילות את דור המעצבים החדש, את החברה הישראלית ואת קו האופנה הישראלי. השילוב עם "ניסו רהיטים" ועם הספונסרית הראשית, יאפשר לזוג המעצבים הצעיר להביא לידי ביטוי את התפיסות והחזון העיצובי שלהם על גבי ריהוט.


קורנית דיגיטל מובילה ברחבי העולם מהפכת פאשן-טק המבוססת על טכנולוגיית הדפסה דיגיטלית ומתקדמת על בדים. היא מציגה מדי שנה את הטרנדים האחרונים בייצור אופנה חדשנית, המתמקדת בייצור בר קיימא לפי צורך תוך השמת דגש על פגיעה אקולוגית מינימלית. החיבור המעניין, מסמל לראשונה את כניסתה של החברה שעד כה התמחתה בהדפסה על בדים לביגוד, גם אל עולם העיצוב וההדפסה על רהיטים, ו״ניסו״, הם חלוצי הדרך.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד