חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Guinness ישראל יוצאת בפעילות שיווקית וקד"מ בפאבים לרגל החג האירי סט פטריק

מבשלות בירה ישראל, יצרנית ומשווקת גינס Guinness  בישראל, יוצאת בפעילות מיוחדת לבירה האירית  Guinness  לרגל החג האירי סט פטריק שיחול ב-17.3.05. הפעילות, בהשקעה של כ- 200,000  ₪, כולל פרסום על גבי מסכי טלוויזיה בחוצות, קמפיין עיתונות ומגזינים ופעילות קד"מ בפאבים האיריים המובילים בישראל ובמוקדי הבילויים, ושילובם של עובדי Guinness ומבשלות בירה ישראל בפעילויות ברחבי הארץ. 

 

במסגרת הפעילות המיוחדת דיילות ושחקנים מחופשים לקדוש סנט פטריק, ינועו ברכב ממותג  Guinness  בין הפאבים האירים ובעזרת פעמונים גדולים יכריזו על תחילת החגיגות. בנוסף, דיילות יאפרו את החוגגים בצבעי דגל אירלנד ובסממנים אירים ידועים  כגון התלתן (שמרוק), יחלקו מגוון מתנות ייחודיות לחג כגון כובעי צילינדר, חולצות ממותגות, משרוקיות, צפצפות ועוד.

 

לרגל החג, בכל הפאבים תימכר בירה  Guinness במחיר מוזל, , על מנת לאפשר שתייה כמעט חופשית כמו שרק האירים יודעים לשתות, ובפאבים נבחרים יופיעו להקות איריות.

 

אלעד דור מנהל מותג גינס במבשלות בירה ישראל:  "חגיגות סט פטריק נחגגות בכל העולם ב-17 למרץ לזכרו של פטריק הקדוש. בכל העולם יוצאים האירים לפאבים ושותים בירה גינס בעודם עונדים על דש  חולצותיהם את התלתן הירוק שהפך לסמלו הרשמי של החג. בישראל, בדומה לשאר העולם, אנו רואים בחגיגות הזדמנות להכיר את המותג  Guinness  ולחגוג עימו בפאבים ובארים רבים ברחבי הארץ עם מוסיקה אירית, מתנות, דיילות ועוד".

 

מותג  Guinness   משווק בישראל על ידי מבשלות בירה ישראל בע"מ משנת 1996. הפנייה לשוק הבירות  stout  הייתה מתוך ראייה אסטרטגית אשר ראתה

 

 

 

חשיבות וראשוניות בפנייה לפלח שוק ייחודי ושונה אשר באותה תקופה לא זכה למענה הולם וכן מתוך כוונה עתידית לפיתוח מורחב של המותג ומיצובו כמותג סופר פרימיום מספר אחת בישראל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד