חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

התערוכה והכנס השנתי של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ: בסימן אירועי ה- 60 למדינה

התערוכה והכנס השנתי של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ 2008 יתקיימו השנה בגני התערוכה בתל אביב בסימן חגיגות 60 למדינה.

 

זו השנה השישית ברציפות בה מתקיימים הכנס המקצועי והתערוכה, המציגים את החידושים והעדכונים בתחום, כמו גם מספקים אפשרות  לאנשי התעשייה וקהילת השיווק והפרסום להגיע לנטוורקינג עסקי. במסגרת הכנסים המקצועיים ייערך גם השנה מפגש Welcome to the Future, אשר בו יוצגו הטכנולוגיות החדשות והעתידיות בתחום האירועים, התערוכות והקד"מ.

 

את הכנס מוביל דודו בנגד מנכ"ל EXPO - Factory- אושיה מוכרת בתחום האירועים ביחד עם אמיר תמרי- מנכ"ל מרכז הירידים ואיתם צוות גדול של מומחי הענף. בנוסף להם ישתתפו בהפקת הכנס גופים נוספים כגון: גיל טייכמן, אתר mefik.co.il, המפיקה דפנה שחף, חברת עיצוב במה, חברת AVS- מלכי שם טוב, פרומו מדיה ועוד.

 

המארגנים חוזים כי במהלך היום יגיעו לכנסים המקצועיים והתערוכה כ- 2,000 איש וכי ישתתפו כ- 80 מציגים בעלי פתרונות לעוסקים בענף האירועים. התערוכה והכנס השנתי של ענף האירועים מיועדים למפיקי אירועים, יוצרים וספקים בענף, למנהלי שיווק, מנהלי תקשורת שיווקית, מנהלי מותגים, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי רווחה וכל פונקציה אחרת בארגון אשר אמונה על ארגון אירועים.

 

במסגרת ההיערכות לאירועי שנת ה- 60 למדינת ישראל צפויים להשתתף באירוע גורמי ממשל האחראים להפקות האירועים וגורמים בתעשייה המעורבים בהפקת סידרת האירועים.

 

דודו בנגד, מנכ"ל EXPO - Factory ומפיק האירוע, אמר היום כי "הכנס השנתי נותן במה שיווקית לחידושים, ולרעיונות החדשים והמיוחדים בעולם התערוכות, האירועים והקד"מ כגון מולטימדיה חדשנית, פירוטכניקה,  עיצוב במה, תאורה, ועוד. הכנס מיועד לכל העוסקים במלאכת ארגון אירועים כדי לתת להם את הכלים המתקדמים ביותר בתחום הפקת האירועים והתערוכות".

 

בנגד הביע שביעות רצון מהנרשמים לכנס: "שבוע וחצי בלבד לאחר ההכרזה על הכנס יותר מ-250 משתתפים אישרו את השתתפותם בכנס המקצועי, ולמעלה 30 מציגים מכל הענף שריינו מקום לתערוכה המקצועית".

 

לדברי בנגד, על מנת להגדיל את אפקטיביות הנטוורקינג  אנו מאפשרים לנרשמים לכנס לציין אילו אנשים, ספקים או לקוחות ירצו לפגוש במהלך האירוע ונבצע את הקישורים על מנת למלא את בקשת המשתתפים, הדבר יתאפשר באמצעות מערכת Face2Face של חברת Event Act– אשר מאפשרת לצפות ברשימת האנשים המשתתפים בכל אחד מן המפגשים ולתאם איתם מפגש פנים אל פנים בהתאם למטרותיהם העסקיות מהאירוע.  

 

הכנס והתערוכה יתקיימו בתאריך 17 לינואר 2008, בביתן 10 בגני התערוכה בין השעות 09:00- 17:00.

 

חברת EXPO factory עורכת את "התערוכה והכנס השנתי של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ" וכנס "מציגים בתערוכות" ומוציאה לאור את המגזין "אירועים ותערוכות". 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד