חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

למעלה מ- 2,000 מבקרים בכנס והתערוכה של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ

למעלה מ- 2,000 מבכירי ועובדי ענף האירועים, התערוכות והקד"מ הגיעו לכנס השנתי ה- 6 של ענף האירועים, התערוכות והקד"מ, אשר נערך ביום ה', 17 בינואר בגני התערוכה בת"א. זהו מספר שיא של מבקרים בכנס והתערוכה הנערכים במהלך שש השנים האחרונות. הכנס הופק בהשקעה של 1.5 מיליון ₪. 

 

כ- 60 מציגים הציבו ביתני תצוגה של מיטב החידושים בענף. 500 מוזמנים הגיעו לחזות במיצג ססגוני, אשר שילב עיצוב במה, אנימציה, הולוגרמות ותלת מימד, דמויות תיאטרליות, רקדנים של להקת הורה ירושלים, זמרים, תאורה, סאונד ופירוטכניקה מאחורי המיצג עמדו גופים כגון: AVS, גיל טייכמן, ראש חוצות ועוד.

 

המיצג עמד בסימן אירועי שנות ה- 60 למדינת ישראל והצמיחה הצפויה בענף הקד"מ והאירועים בעקבותיו. במיצג התארחו הזמרים בועז מעודה ואופירה גלוסקא, חיים גולדברג, מנהל אירועי  ה- 60 לישראל, עדי כהן, סמנכ"ל השיווק של סלקום, יוני סער, מנכ"ל פרומרקט ועוד.

 

בהמשך האירוע הוזמנו המבקרים לפאב שהקימה חברת AVS, האזינו להרצאות על עולם התאורה של גיל טייכמן, השתתפו בסדנאות יין באולם מעוצב, למדו על 9 עוגנים להפקת אירוע מוצלח שהציג גד אורון, נחשפו לטכנולוגיות חדשניות בענף הקד"מ והאירועים, שמעו כיצד להבטיח כי האירוע יהיה בטוח ועוד. באולם המפגשים תואמו לבאי התערוכה והכנס מפגשים עסקיים בין ספקים ללקוחות ובין ספקים לספקים בענף.

 

את האירוע פתחו דודו בנגד, מנכ"ל אקספו-פקטורי, אשר הפיקה את הכנס ואמיר תמרי, מנכ"ל מרכז הירידים, אשר סיפר על התכניות להקמת ביתן 2 במתחם גני התערוכה בהשקעה של עשרות מיליוני דולרים והפיכת הדרייב אין הישן לקריית רדיו וטלויזיה.

 

חיים גולדברג, מנהל אירועי ה- 60 לישראל, הפועל במסגרת המשרד הממונה על אירועי ה- 60 לישראל בראשות השרה רוחמה אברהם, חשף את רשימת האירועים והפעילויות שמתכנן משרדו לרגל חגיגות ה- 60 לישראל וכיצד יכולים חברות המספקות שירותים בענף להשתלב באירועי שנות ה- 60. לדברי גולדברג, "הנושא המרכזי שנבחר  השנה לאירועי שנות ה- 60 הוא ילדי ישראל. אירועי שנות ה- 60 יהיו פרוסים על פני שנה שלמה, חלקם יציגו את הישגי המדינה וחלקם את הקשר של ישראל יהדות התפוצות".

 

עדי כהן, סמנכ"ל השיווק של סלקום ויוני סער, מנכ"ל פרומרקט, הציגו כיצד אימצה חברת סלקום את נושא המוסיקה הישראלית כאמצעי להתחבר אל הצעירים ובני הנוער. השניים תיארו את הצלחת פעילותה של סלקום בתחום המוסיקה הישראלית, אשר שיאה היה אירוע "סלקום ווליום כנרת", אשר במשך 3 ימים משך 40,000 בני נוער, המהווים כ- 8% מקהל המטרה של החברה.  

 

עדי כהן: "בסלקום מוסיקה  היא יותר מתוכן. המותג סלקום ניזון מן המוסיקה והמוסיקה הופכת אותנו לרלוונטית בקרב הצעירים. המסר שלנו הוא שהמוסיקה מחברת בין אנשים והיא רלוונטית לצעירים. ווליום כנרת נועד להחיות מחדש את החלום של פסטיבל ערד

 להחזיר את ההילה שהיתה".

 

יוני סער, מנכ"ל פרומרקט סיפר על אירועי סלקום ווליום שנערכו במספר מוקדים ברחבי ישראל ואמר: "דווקא בערים שמחוץ לת"א מצאנו את החיבור הטוב ביותר אל הקהל. ת"א היא לא מרכז העולם ואפשר להשיג הערכה רבה יותר של הקהל אל החברה אם מגיעים עם ההופעות לאזור שלו". לדברי סער, ווליום כנרת, היה אחד האירועים המורכבים והקשים ביותר להפקה. "האירוע אירח 40,000 צעירים, בחום של 40 מעלות במשך שלושה ימים עם צוות של למעלה מ- 1,000 עובדים. זו הפקה לא פשוטה, אך הצלחנו לבצע זאת ללא נפגעים וכולם חזרו הביתה בשלום".

 

לדברי דודו בנגד, מנכ"ל אקספו-פקטורי, אשר הפיקה את הכנס והתערוכה: "זו השנה השישית ברציפות בה מתקיימים הכנס המקצועי והתערוכה, המציגים את החידושים והעדכונים בתחום. השנה היתה התעניינות שיא הן של מציגים והן של מבקרים. האירוע הזה מהווה את נקודת המפגש של בכירי ענף התערוכות, הכנסים והקד"מ והעוסקים בו. זהו ענף המעסיק כ- 26,000 אש ומגלגל כ-  1.5 מיליארד ₪.  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד