חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היישר מסאן דייגו: בינת תקשורת מחשבים זכתה בפרס הוקרה עבור היקף מכירות יוצא דופן לשנת 2007

בינת תקשורת מחשבים - נציגתה הבלעדית בישראל של יצרנית מערכות ועידות וידאו-אודיו המשולבות פוליקום, המהווה את זרוע התכנון, המכירה ההתקנה והתמיכה לכלל פתרונות פוליקום בארץ - זכתה בפרס הוקרה בקטגוריית "גידול יוצא דופן" עבור הישג מכירות חסר תקדים לשנת 2007 בכנס פוליקום העולמי שהתקיים בסאן דייגו, קליפורניה.

 

בכנס אותו קיימה פוליקום זו השנה השמינית במתכונת בינלאומית, השתתפו קרוב ל-1,000 מפיצים של פוליקום מרחבי העולם, בוב הגרטי – נשיא ויו"ר הדירקטוריון, דיויד פיליפס – סמנכ"ל מכירות עולמי, וסטיב ליילד – מנכ"ל EMEA, הציגו את אסטרטגיית החברה לשנים הבאות, שותפים עסקיים פוטנציאליים, תפיסת חזון חדשה ועוד.

 

מוקד הכנס עסק בהצגת החזון החדש של פוליקום: לא עוד מערכות קצה שמתאימות אחת לשנייה אלא חזון שקורם עור וגידים של הקמת ועידה משולבת אודיו וידאו מכל אביזר ותוכנה  ללא תלות בסוג הרשת.

 

חיים כהן, מנהל תחום מכירות, חטיבת הוידיאו בבינת תקשורת מחשבים, אומר: "אנו גאים בפרס זה מטעם פוליקום העולמית, המכיר בפעילותה המוצלחת של בינת בהחדרת פתרונות החברה בארץ בכל מגזרי השוק. איכותם המעולה של פתרונות פוליקום, יחד עם יכולות האינטגרציה והתמיכה הגבוהות של בינת, הן אלה שהביאו להצלחה ללא תקדים במכירת מוצרי פוליקום בישראל".

       

חברת פוליקום סיימה את שנת 2007 עם מחזור מכירות של מעל מיליארד דולר. החברה מחולקת לחמישה אזורי הפצה: ארה"ב וקנדה, אירופה, המזה"ת ואפריקה, דרום אמריקה, ואסיה. אזור אירופה, המזה"ת ואפריקה, אליו משתייכת ישראל באמצעות בינת תקשורת מחשבים, נמצא בעלייה מתמדת של מחזורי המכירות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד