חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מערכת Chance2Meet הישראלית שברה שיא חדש: נקבעו 24,839 פגישות עסקיות באמצעותה

ארוע זה שהוא מהחשובים ביותר בתעשייה , מושך אליו כ 150,000 איש בשלושת ימי הארוע וכבר מתחילת הארוע נרשמה התעניינות גוברת במערכת ,כאשר בסוף האירוע הצביע המחשב על שיא חדש של 24,839 פגישות עסקיות שנקבעו במהלך שלושת ימי הארוע.

 

ד"ר פול ברטארלי מיוזמי האירוע ומדען בעל שם הביע סיפוק מהשימוש במוצר: "מטרת אירוע ביו-אנרגיה 2008 היא לקדם את נושא הביו-אנרגיה בעולם, לרכז את מיטב המוחות בתחום ולנסות לייצר סיטואציה חדשה במסגרתה ניתן יהיה להביא להאצה משמעותית בתחום. הכנס הבינלאומי, שהוא אחד החשובים בעולם שדרג את כוחו באמצעות מערכת Chance2Meet והביא לשיא חסר תקדים בכמות הפגישות העסקיות שנקבעו. מספיק שאחוז מתוכם יניב עסקה משמעותית בתחום וכל התהליך היה שווה".

 

איתמר הופרט, סמנכ"ל השיווק של גישה חדשה, מפתחי  Chance2Meet מסכם אירוע מצויין: "למרות שמערכת Chance2Meet פעילה בשוק כבר מספר שנים בישראל ובעולם, הפעם הפעלנו  פיתוח חדשני מיוחד - מנוע השידוכים - שזו הפעם השניה שבה הוא הופעל בארוע, מנוע זה מנתח את פרופילי המשתתפים ובונה את מארג הפגישות העסקיות הפוטנציאליות ומקשר בין האנשים. אני חייב להודות שכשהתחלנו את הפיילוט הצבנו יעדים נמוכים בהרבה למנגנון מאחר שהוא מבוסס בעיקר על רצונות המשתתפים לקיים את הפגישות  אך הופתענו ובגדול. האמת שלא ציפיתי להגיע למספרים כאלה ואני עוד יותר שמח שאולי, על הדרך, נרשום גם שיא גינס. אני שמח שהוכחנו שכל חברה, גם ישראלית, שיש לה מוצר מצויין יכולה להצליח בכל העולם. בכל מקרה אנחנו מתרכזים בפרוייקט הבא שכמו שזה נראה אולי ישבור גם את השיא הזה של 24,839 פגישות".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד