חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת eWave רוכשת את חברת נטקוד

קבוצת התוכנה והאינטגרציה eWave רוכשת את חברת נטקוד, המתמחה במתן פתרונות בתחומי הברקוד והתקשורת הניידת. מדובר בחברה השישית שקבוצת eWave רוכשת תוך כשנתיים. היקף העסקה מוערך ביותר ממיליון דולר.

נטקוד תמוזג לתוך חברת הבת eWave Mobile, אליה מוזגו השנה גם החברות LX Mobile וקודקוד טכנולוגיות. בכך משלימה eWave רכישה של שלושה מתוך חמשת השחקנים המרכזיים בארץ בתחום ה-Mobile IT. נטקוד נחשבת לחברה מובילה בתחומי הברקוד והתקשורת הניידת, ויש לה מחזור מכירות של עשרות מיליוני ש"ח. החברה מעסיקה כמה עשרות עובדים שישתלבו בקבוצת eWave, אשר מעסיקה עם השלמת הרכישה למעלה מ-500 עובדים.

חברת נטקוד הוקמה בשנת 1999 ומשרדיה ממוקמים באור יהודה. החברה מציעה ללקוחותיה חומרה כגון מסופונים, קוראי ברקוד, מדפסות תעשייתיות וחומרים מתכלים, לצד אינטגרציה והטמעת תוכנה לעובדים ניידים. לנטקוד יש כמה מהלקוחות הגדולים במשק הישראלי, דוגמת טבע תעשיות פרמצבטיות, שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, ישקר, קוקה קולה,  אינטל, אורנג', נביעות, אלקטרה, דואר ישראל ורבים נוספים.

רפי גבאי, מנכ"ל eWave, אומר כי הקבוצה זיהתה את תחום ה-Mobile IT ככזה הנמצא בצמיחה משמעותית, ולכן רכשה השנה גם את החברות LX Mobile וקודקוד טכנולוגיות שמתמחות בתחום. "שילוב הפתרונות, הידע וההון האנושי של שלוש החברות המובילות בענף, על בסיס יכולות התוכנה והאינטגרציה של הקבוצה, הופך את eWave למנהיגה הברורה של שוק ה-Mobile IT."

גבאי מוסיף כי רכישת החברה מהווה צעד נוסף בדרך להפיכת eWave לאחת מקבוצות ה-IT הגדולות בישראל, עם יכולות והתמחות במגוון תחומי IT, החל ממערכות מידע מבוססות Web וסלולר, וכלה במערכות לניהול רצפות ייצור ושרשרות אספקה. הקבוצה גייסה מתחילת השנה יותר מ-100 עובדים, והיא תגייס בקרוב עשרות מפתחים נוספים עם דגש על תחומי המובייל ופתרונות מיקרוסופט.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד