חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ג'ון ברייס - מכללת הי-טק תכשיר עד סוף השנה למעלה מ-600 מפתחי Mobile חדשים

פיתוח אפליקציות בסביבת mobile מסתמנת כאחת המגמות הלוהטות בתחום התוכנה וההי-טק, ומביאה איתה דרישה עצומה למפתחים בסביבות השונות.

 

"אנו מכשירים למעלה מ-50 מפתחים למובייל בחודש", אומר ערן לסר, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס – מכללת הי-טק, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס. "וזאת רק במסגרת קורסי ההסבה שלנו. בנוסף ארגונים, מן המובילים במשק, מזמינים אותנו לבצע קורסים לצוותי הפיתוח שלהם בארגונים עצמם". 

 

לסר מצהיר, כי יש מומנטום גדול בתחום בקרב קהילת המפתחים, וכי המחסור בידע מורגש בכל הרבדים. "אנו שומעים על המחסור בידע בשוק גם ממרכז ההתמחות של מטריקס בתחום מובייל, שמעורב בעשרות פרויקטים מהגדולים במשק. ניתן למנות שלושה גורמים החייבים לרכוש את רזי הפיתוח למובייל: אגפי מערכות המידע בארגונים, חברות סטארט-אפ ופרילאנסרים המפתחים באופן עצמאי אפליקציות ויישומים לאפ-סטור או לחנויות האפליקציות בסביבת אנדרואיד".

 

"אני מעריך כי המגמה הזאת רק תלך ותתעצם בשנים הקרובות, וכי כל האפליקציות והיישומים הקיימים ייעברו תהליך התאמה למובייל" מדגיש לסר. "אנו משנים את תמהיל הקורס כל העת בהתאם לדרישות ולחידושים בשוק, ונערכים גם לשילוב תכני windows mobile עם יציאתה והפיכתה לזמינה בשוק הישראלי"

 

המסלול המקיף לפיתוח אפליקציות מובייל בסביבות מתקדמות של ג'ון ברייס מכללת הי-טק מיועד לחסרי רקע בפיתוח ומכשיר את בוגריו כמפתחי אפליקציות למובייל בכל הפלטפורמות המובילות היום. הקורס הינו קורס שנתי בהיקף של 368 שעות, הכולל מפגשים דו-שבועיים הכוללים הרצאות עיוניות ותרגול מעשי רב.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד