חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תוכנית הניווט IGO משיקה מנוע חיפוש מבוסס מקום

מפתחת תכנת הניווט המובילה IGO מרחיבה את פעילותה בעולם הניווט ומשיקה את פלטפורמת חיפוש העסקים IGoBIZ.

דודי וירניק, נשיא NNG: "אנו משיקים היום  את  IGoBIZ מנוע מהפכני לחיפוש וניווט מבוסס מיקום, אשר עתיד להביא מהפכה של ממש בהרגלי החיפוש והניווט של קהל המשתמשים.

IGoBIZ יאפשר לאתר עסקים על פי מיקום. לבעל העסק תהיה הזדמנות לספק מידע נרחב על עסקיו ולספק מבצעים מבוססיי מיקום שיהוו מקור משיכה לצרכנים פוטנציאליים.

בתי עסק בישראל המצטרפים לשירות IGOBIZ וקהל הצרכנים  ייהנו מעוצמה של חברה בינלאומית הפעילה בלמעלה מ- 130 מדינות         ובעלת בסיס נתונים של מיליוני משתמשים בישראל ועשרות מיליוני משתמשים בעולם.

 

מהחברה נמסר כי, אתרים אחרים הפועלים בתחום מציעים יכולות מוגבלות מאד של חיפוש משולב מיקום וניווט או לחלופין מספקים מידע חלקי בלבד, וכי  בכוונתנם להציע את מכלול הדברים במקום אחד לנוחיות הלקוח. אפשר לחפש, להתקשר, לשתף ולנווט – הכל בצורה קלה ויעילה מתוך התוכנה או להכין הכל בבית במחשב ולשלוח לנווטן.

 

דודי וירניק,נשיא NNG, מפתחת IGOBIZ: "החלטנו להשיק את האתר החדש בישראל מאחר ואנו מאמינים ביכולת הציבור הישראלי להתחבר למוצרים חדשניים. בהמשך נרחיבו לפעילות הבינלאומית. בתי עסק בישראל שיצטרפו לשירות IGOBIZ ייהנו מעוצמה של חברה בינלאומית בעלת בסיס נתונים של מיליוני משתמשים בישראל ועשרות מיליוני משתמשים בעולם, חברה הפעילה בלמעלה מ- 130 מדינות אשר מציעה חוויית משתמש יום יומית עדכנית למשתמש. IGOBIZ יהיה זמין גם עבור תיירים המגיעים לישראל המשתמשים בתוכנת IGO והוא יהווה עבורם אלטרנטיבה לחיפוש מבוסס מיקום כגון מרכזי קניות, מסעדות או כל עסק או אטרקציה אחרת- הכל בכתיבה חופשית וקלה".

IGOZIP-  שירות חדש המאפשר למצוא כל נקודה בישראל בצורה קלה ויעילה מבלי להזדקק לכתובת. החברה עבדה בשנה האחרונה על חלוקת המדינה לריבועים קטנים של 50 X  50 מטר כאשר לכל ריבוע כזה ניתן קוד בן 9 ספרות. בעזרת השירות החדש כל מה שצריך הוא להכניס את הקוד לתוכנת הניווט ולנווט ליעד.

השירות החדש מציע פיתרון אולטימטיבי לניווט במיקומים ללא כתובות דוגמת מושב ללא שמות לרחובות ומספרי בתים, או לחלופין - לקוח שנתקע ברכב באמצע המדבר או על רכס ההר יוכל לשלוח את מיקומו בלחיצת כפתור ולאפשר הגעה מיידית ומדויקת אליו. IGOZIP יכול אף להוות כתובת אלטרנטיבית בכרטיס הביקור ולאפשר הגעה לכל מקום ללא צורך לרשום כתובת ארוכה, אלא רק על ידי הקלדת מספר פשוטה .

הפלטפורמה מציעה לעסקים, כחלק משירות IGOBIZ, (תמורת דמי מנוי חודשיים)   להירשם לאתר וליהנות מהיכולת להציע את מוצריהם, לתת מבצעים ולמשוך אליהם קהל יעד נרחב הנמצא בסביבתם ומהווה פוטינציאל רכישה גדול. זו ההזדמנות של בעל העסק להרחיב את עסקיו בעלות מזערית.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד