חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מטריקס השלימה פרויקט CRM עבור שטראוס מים

ביונד, חברת בת של מטריקס המשתייכת למרכז התמחותCRM  במטריקס, השלימה פרויקט CRM עבור שטראוס מים, מקבוצת שטראוס. שטראוס מים מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות מתקדמים לשתיית מים עבור מגוון לקוחות במקומות שונים בעולם. פעילות החברה מתמקדת בפיתוח מערכות לטיהור, סינון, חימום וקירור מי שתייה. היקף הפרויקט נאמד במספר מיליוני שקלים.

 

הצורך בפרויקט נולד בעקבות הסכם שיתוף פעולה שחתמו ביניהן שטראוס מים וקבוצת Virgin בנובמבר, 2011. במסגרת ההסכם, העניקה Virgin לשטראוס מים רישיון שימוש במותג למשך 30 שנים באנגליה ובאירלנד, ובקרוב – גם בצרפת, אוסטרליה ודרום אפריקה.

 

במסגרת הפרויקט, פיתחה ביונד בשיתוף עם מחלקת מערכות מידע של שטראוס מים מערכת CRM עבור פעילותה של שטראוס מים באנגליה. הפרויקט בוצע ב-2 שלבים: בשלב הראשון פותחו והוטמעו במערכת כל תהליכי המכירות, כגון הצעות מחירים, לידים, ניהול קמפיין ועוד; בשלב השני פותחו והוטמעו במערכת כל תהליכי השירותים, כגון ניהול הסכמים, פניות, שדרוגים ומשלוח אוטומטי של סננים ונורות.

 

הפתרון משלב מוצרי מדף ממערכת ה-CRM, מבוססת סיבל (Siebel) של אורקל, ובמסגרתו  שולבו, פותחו והותאמו מוצרים נוספים של סיבל וכן נעשה פיתוח ייעודי ועצמאי של פיצ'רים נוספים שעברו קאסטומיזציה בהתאם לצרכי החברה.

 

לדברי רז מושקוביץ, מנהל אפליקציות גלובליות בשטראוס מים, "הניסיון והמקצועיות של ביונד בפרויקט היו ניכרים החל משלב האפיון וכלה בעלייה לאוויר של המערכת. מערכת ה-CRM החדשה, שמשפרת ומייעלת משמעותית את תהליכי המכירות והשירות של שטראוס מים בחו"ל, היא חלק מהותי בהגשמת חזון החברה, לספק מים איכותיים ונגישים ולשפר את איכות חייהם של אנשים בארץ ובעולם".

 

לדברי קרייג לוי, מנכ"ל ביונד ומוביל הפעילות במרכז התמחות CRM של מטריקס, "האתגרים המרכזיים של הפרויקט כללו סינכרון של המערכת החדשה עם מערכות קיימות והתגברות על מכשולים של שפה ותרבות בטריטוריות שונות. בנוסף, מתודולוגיית הפיתוח בה בוצע הפרויקט קיצר משמעותית את שלבי הפיתוח של המערכת לכשליש מהזמן הדרוש לפיתוח מלא של מערכת דומה, ובהתאם – גם הקטין משמעותית את העלויות הכרוכות בכך".

 

שיתוף הפעולה וניהול משותף של הפרויקט ע"י שטראוס מים וביונד אפשר פתרון בעיות מהיר ויעיל תוך חסכון משמעותי בעלויות. הפרוייקט עלה לאויר בדיוק על פי לוחות הזמנים שנקבעו ותחת התקציב שאושר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד