חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Cal משיקה שירות תואם לפייפאל

חברת Cal משיקה את PayCal המאפשר רכישה באתרי מסחר מקוונים ללא צורך במסירת פרטי כרטיס האשראי. PayCal יתן מענה לחוששים ממסירת פרטי כרטיס האשראי שלהם ברשת ויהפוך את חוויית הקנייה ברשת לנוחה וקלה יותר.

על פי נתוני הלמ"ס, 66% מהמשתמשים במחשב חוששים במסירת פרטי אשראי ברשת בעת רכישת מוצר או שירות, ולמעלה ממחצית מסכימים כי אכן קיים חשש. מי שמרגישים בטוח יותר לבצע רכישות מקוונות הם דווקא הרוכשים מהמין הגברי , ועל פי הנתונים, 36%-38% מהגברים מבצעים רכישות ברשת, בעוד האחוז בקרב נשים עומד על 25% בלבד.

לצד תחושת הביטחון והנוחות שיעניק PayCal ללקוח הפרטי, מדובר בשרות שיסייע גם לבתי העסק , שכן PayCal יקטין להם עלויות כמו הפחתת ההוצאות עבור תאימות PCI, הפחתת הצורך במערך call center להשלמת העסקה בטלפון והקטנת החשיפה להונאות מקוונות. בנוסף, לקוחות רבים ירגישו בטוחים יותר לבצע את קניותיהם באתר והסיכון לנטישה במהלך הרכישה יקטן משמעותית, כמו גם הסיכוי לכישלון בגין הקלדה שגויה של נתונים.

יאיר קפלן, סמנכ"ל בכיר, ראש אגף עסקים ואשראי ב-Cal: "בפעם הראשונה, חברת כרטיסי אשראי מציעה פתרון שמאפשר לקנות באינטרנט ללא מסירת מספר כרטיס האשראי.

  PayCal   נותן מענה אמיתי ללקוחות הפרטיים שחוששים מקנייה ברשת וכן, למאות אלפי בתי עסק המפעילים אתרי מכירות וירטואליים. באמצעות ניתוב הליך הרכישה לאתר מאובטח של חברת האשראי, נגביר את תחושת הביטחון בקרב הצרכנים, יותר עסקאות אינטרנטיות יסגרו, ובתי עסק רבים בישראל יגדילו את נתח המכירות שלהם ברשת."

איך זה עובד? בסיום תהליך הקניה, בדף בו הלקוח נדרש להזין את פרטי התשלום, תוצע לו, כחלופה, לבחור לשלם באמצעות PayCal הפתרון החדש של Cal.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד