חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אפליקציית ישראכרט בין המועמדים הסופיים לתואר "אפליקציית התשלומים בסלולר הטובה ביותר 2013"

אפליקציית הסלולר של ישראכרט, המשלבת את טכנולוגיית MyCheck ומאפשרת תשלום במגוון בתי עסק, תחנות דלק ומסעדות הוכרזה אמש כאחת משש האפליקציות המועמדות לפרס אפליקציית התשלומים בסלולר הטובה ביותר בתערוכת GSM בברצלונה.

יגאל ברקת , סמנכ"ל השיווק של ישראכרט אמר עם קבלת ההודעה על המועמדות בתחרות: "תערוכת GSM בברצלונה נחשבת לאירוע החשוב והגדול ביותר של תעשיית הסלולר בעולם. עצם המועמדות הסופית בתחרות, בקטגוריית אפליקציית התשלומים  הטובה ביותר שמתקיימת בתערוכה נחשבת להישג עצום והכרה מקצועית גדולה ביכולות המקצועיות והעסקיות של האפליקציה. ישראכרט שמה לה למטרה להוביל את מהפכת הצרכנות והתשלומים בסלולר בישראל כמו גם בעולם ותפעל כדי לחדש ולגוון לקהל לקוחותיה את חוויית השימוש".

במסגרת התחרות בוחנים השופטים את פרמטרים כמו חדשנות אמיתית במתן שירות ואת המהירות שבה יכול הצרכן לאמץ טכנולוגיות פיננסיות וצרכניות חדשות לשימושו הפרטי. 

כאמור, האפליקציה משלבת את הטכנולוגיה של חברת MyCheck (מיי צ'ק) הישראלית אשר באמצעות החיבור שלה לקופות בבתי העסק, מאפשרת חווית קניה סלולארית אולטימטיבית ומושלמת מהקצה לקצה, תוך אבטחה מידע מחמירה ועמידה בתקן PCI מלא.

השימוש בשירות התשלומים בסלולר פתוח לכלל אוכלוסיית מחזיקי כרטיסי האשראי ולא רק ללקוחות ישראכרט, כאשר לקוחות בעלי כרטיס מקבוצת ישראכרט, ייהנו מעולם הטבות בלעדי למשתמשים בשירות זה.

אחד מיתרונות התשלום באפליקציה במגוון רחב של בתי עסק כגון בתי קפה, מסעדות ובארים הינה שלאחר הצגת קוד התשלום בבית העסק יוכל המשתמש לראות את כל פרטי הזמנתו בקופה בזמן אמת. כאשר ירצה הלקוח לשלם, הוא יוכל לעשות זאת באמצעות האפליקציה (כולל להשאיר טיפ) מבלי לחכות לחשבון. בנוסף ניתן לשלם בתחנות הדלק של סונול

בימים אלה ממשיכות ישראכרט ו MyCheck להרחיב את פעילות האפליקציה לעוד רשתות ובתי עסק בכל רחבי הארץ

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד