חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת התוכנה פנורמה הכריזה על חבילה חדשה לניהול ביצועים עסקיים- פנורמה CPM

חברת התוכנה פנורמה (Panorama Software), המובילה בפתרונות בינה עסקית, הכריזה השבוע על חבילה חדשה לניהול ביצועים עסקיים – Panorama Corporate Performance Management – פנורמה CPM, אשר עד להכרזתה כונתה בשם הקוד "סימפוניה".

 

 Panorama CPM מאפשרת לחברות ליצור זיקה בין האסטרטגיה הארגונית לפעולות המתבצעות בו מדי יום. Panorama CPM גם מאפשרת לעובדים לעקוב באופן רציף אחר ביצועיהם ולמדוד אותם מול יעדים אישיים מוגדרים מראש.

 

בין היתרונות שמציעה Panorama CPM גם אינטגרציה הדוקה עם מערכת היישומים Microsoft Office, לרבות המוצר החדש ביותר Business Scorecard Manager 2005. Panorama CPM מאפשרת לארגונים ליצור מודלים לתרחישים עסקיים מתקדמים ולצרוך את אינדיקטורי הביצועים החשובים (KPIs) והמידע אודות הביצועים במגוון יישומים על מנת להבטיח שהמשתמשים הנכונים יקבלו את המידע והתובנות הרלוונטיים להם. בנוסף, יכולות החיזוי המתקדמות של Panorama CPM מאפשרות למנהלים לנהל את העסק באופן פרואקטיבי.

 

 

"פתרון CPM החדשני של פנורמה משלב פונקציונליות מתקדמת של לוח דירוג עם כלים מתקדמים של בינה עסקית ומספק פתרונות המאפשרים למקבלי החלטות בכל הדרגים הארגוניים לא רק לעקוב אחר ביצועיהם אלא גם להבין את השפעת עבודתם על הארגון," אמרה רוני רוס, יושבת הראש של Panorama Software. "Panorama CPM מיועד לארגונים השואפים לעקוב אחר הביצועים, למדוד אותם ולנתח את המידע שביסודם. אנו בטוחים שפתרון זה יעצים את כוחם של המנהלים העסקיים לקבל החלטות עסקיות פרואקטיביות ומיודעות אשר בסופו של דבר, יובילו להצלחה בטווח הרחוק."

 

"Panorama Software ממשיכה לשמור על מעמדה המוביל במרחב הבינה העסקית עבור פלטפורמת מערכות Office של Microsoft," אמר ברונו עזיזה, מנהל מוצר בקבוצת יישומי Office ב-Microsoft. "Panorama CPM משולבת הדוקות במוצר Microsoft Office Scorecard Manager 2005 שלנו ומאפשרת למקבלי ההחלטות לא רק להבין 'כיצד' החברה מבצעת אלא גם 'מדוע' התרחש אירוע המשפיע על הביצועים. הבנה זו חיונית לכל ארגון השואף לנהל את עסקיו באופן פרואקטיבי." 

 

פנורמה נוסדה בשנת 1993 על ידי רוני רוס, אחת הנשים המובילות בתעשיית ההיי טק בישראל.

בשנת 1996 נמכרה הטכנולוגיה של החברה למיקרוסופט.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד