חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתר BUY2 זכה במקום הראשון בתחרות Webi Awards 2013

בתחרות השנתית של אתרי האינטרנט והמובייל Webi Awards 2013 זכה אתר BUY2 במקום הראשון בקטגוריית "יישומי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר". זוהי זכייתו הראשונה של האתר הפופולארי בפרס, בתחרות המתקיימת מזה תשע שנים בישראל בהפקת "אנשים ומחשבים", והיא מזכה את האתר בהוקרה על מאמציו הבלתי נדלים ליצור חווית קנייה בלתי נשכחת עבור מאות אלפי לקוחותיו.

 

אתר BUY2 החוגג בימים אלה שלוש שנים, הוקם בתחילה כאתר קופונים דיגיטליים. במקביל להתפתחות המואצת של תחום הסחר המקוון בישראל, עבר גם האתר אבולוציה צרכנית מרשימה, והיום הוא פועל בפורמט של "קניון וירטואלי" המציע ללקוחותיו אלפי מוצרים בעשרות קטגוריות.

באתר, המתבסס בעבודתו על מגזר העסקים והיבואנים מחד, ועל מגזר הצרכנים הדיגיטליים מנגד, שמים דגש גדול מאד על תודעת שירות וחווית משתמש. צוות האתר פועל ללא הפסקה להטמיע חידושים טכנולוגיים- המשפרים את חווית הקנייה און ליין, והופכים אותה לכדאית, משתלמת ויעילה יותר במרבית המקרים- מאשר שיטוט בחנויות פיזיות.

 

אביב רפואה- מנכ"ל BUY2 מודה על הזכייה במקום הראשון בתחרות, ומאמין כי חווית המשתמש באתר מסחר מקוון- הינה מנוע הצמיחה החשוב ביותר עבורו: "לאתרי מסחר מקוון בישראל ובעולם, יש כלים מגוונים להגדיל את מידת החשיפה ואת כמות הלקוחות שלהם. אחד מהם, והעיקרי לטעמי- הוא מתן חווית משתמש בלתי נשכחת עבור הלקוח. צרכנים דורשים ומקבלים היום סטנדרטים גבוהים מאתרי הe-commerce, לאור הדינמיות בו מתנהל תחום המסחר הספציפי הזה. אתר BUY2 מתעדכן כל העת- באמצעות משובים מלקוחות, וע"י פיתוח יכולות טכנולוגיות חדשניות, ופועל לשיפור חווית הקניה האינטרנטית והמוצר השלם המוצע ללקוחות וותיקים וחדשים."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד