חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מטריקס תייצג בישראל את פתרונות חווית הלקוח של LikeBillions

חברת מטריקס חתמה על הסכם לייצוג חברת הפיתוח הישראלית  LikeBillions , המתמחה בפתרונות אינטרנט וטלפוניה להעצמת חוויית הלקוח ושיפור ביצועים בארגונים וחברות.

מוצר הדגל של חברת LikeBillions , הנקרא על שמה, מביא למהפכה בתפקיד הקול-סנטר בשרשרת הערך של הארגון. הפתרון, המבוסס על שני פטנטים שהחברה פיתחה, מאפשר סינכרון  חווייתי, טבעי ויעיל, בזמן אמת, בין פעולות והתנהגות המשתמש באתר האינטרנט והמובייל של החברה לבין פעולותיו תוך כדי שיחה טלפונית עם נציג החברה.


היכולת לסנכרן בין התנהגות הלקוח באינטרנט לבין שיחת הטלפון מאפשרת ל LikeBillions לנבא ולהציג למוקדן את הערך הכלכלי של כל שיחה עוד לפני שהחלה, לצד נתונים רבים נוספים על הלקוח וכל זאת לצד כלים נוספים לטובת שיפור ביצועי המכירות שלו.

הלקוח מצידו, נחשף לחוויית משתמש חדשנית. חברות המיישמות את המוצר יכולות לאפיין ולעצב את חווית הלקוח שהן מספקות ללקוחותיהן באמצעות אתר האינטרנט, המובייל והטלפון עם מגוון אפשרויות כגון : יצירת העדפה לגולש זה או אחר במוקד הטלפוני בהתאם לתחומי התעניינותו, ניתוב השיחה של הלקוח לנציגים הרלוונטיים לפי מאפייני הגלישה שלו, הצגת מסרים שיווקיים ואינפורמטיביים ויזואליים באתר המותאמים למשתמש, הן במהלך ההמתנה והן במהלך השיחה, ושליחת טופס משוב אינטרנטי ללקוח בסוף האינטראקציה עימו.
כל זאת עם ממשק ניהול ידידותי ואפשרויות הטמעה במערכת ה- CRM והטלפוניה (CTI) הארגונית.


לדברי אודי אילון, מנהל מטריקס דיגיטל, "פתרונות  חווית הלקוח של LikeBiillons, מצטרפים למגוון היכולות, הידע והכלים שאנו יודעים לספק ללקוחותינו בתחום חווית הלקוח . מדובר בפתרונות פורצי דרך, המאפשרים לחברות וארגונים להגדיל את התפוקות של מוקדי השירות והמכירות ולקצר את זמן השיחה הממוצע במוקד  תוך יצירת ערך מוסף רב ומשמעותי ללקוח. בנוסף לכך הפתרון מאפשר לחברות בחינה אפקטיבית יותר של ההשקעה בפרסום דיגיטלי לסוגיו השונים ובהתאם לכך הקצאת משאבים יעילה יותר."

אילון מוסיף כי, "שילוב פתרון זה במגוון הפתרונות של מטריקס דיגיטל הוא חלק מהחזון שלנו לקדם ולהביא ללקוחותינו פתרונות חדשניים בתחום הדיגיטל ובכלל, שיסייעו להם לעמוד ביעדים התפעוליים, השיווקים והעסקיים שלהם".

לדברי עמי מעודד, מייסד שותף ומנכ"ל  חברת LikeBillions , " הטכנולוגיה שלנו מציעה מכפילי כוח מיידים ומובהקים לכל בית עסק, על בסיס התשתית הקיימת שלו.  לסינכרון בזמן אמת בין המידע האינטרנטי לבין שיחת הטלפון יש ערך רב בכל היבט עסקי ומסחרי והוא בעל השפעה ישירה על שורת הרווח של כל אירגון. הבחירה שלנו במטריקס דיגיטל להפצת המוצר בישראל נבעה מהידע והניסיון הרב שלה בתחום חווית הלקוח ובכלל  בקרב חברות וארגונים בישראל לצד היכולת שלה להציע שירותי יישום מלאים של הפתרון לרבות מול מערכות ה- CRM של הארגון. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה עם מטריקס, חברת טכנולוגיית המידע המובילה בישראל יאפשר לנו לשלב את פתרונות החברה בקרב לקוחות רבים."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד