חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קואופ ישראל בחרה ב-SAP Cloud for Customer

קואופ ישראל, הקואופרטיב הצרכני הגדול בישראל, המאגד כ – 14,000 חברים, מפעיל 50 מרכולים בשכונות המגורים ברחבי ישראל ו 160 מרכולים בזכיינות בפריפריה הכפרית, בחר בפתרון SAP Cloud for Customer – פתרון ה-CRM בענן של חברת SAP, כבסיס למערכת גיוס וניהול חברי האגודה השיתופית. המערכת נועדה לשמש את מנהלי וחברי האגודה לניהול יעיל יותר ומתקדם של מאגר חברי האגודה, המונה כיום כ-14,000 חברים.

 SAP Cloud for Customer  הוא פתרון ענן חדשני לניהול קשרי לקוחות: מכירות, שיווק ושירות, המאפשר לנהל בצורה מרוכזת את כלל קשרי הלקוחות בפלטפורמה אחת ומתקדמת המותאמת לעידן הדיגיטלי.SAP Cloud for Customer מציע ממשק ידידותי ונוח המותאם לכל מחשב או התקן נייד (Mobile), יכולות שיתוף ידע מתקדמות לרבות אינטגרציה לרשתות חברתיות, יכולות אנליטיקה מתקדמות וממשקים ואינטגרציה מובנית למערכות Call Center,מערכות נפוצות אחרות בארגון כדוגמת אאוטלוק וכן פתרונות SAP ERP ביניהם: SAP Business Suite ו- SAP Business One . הפתרון מבוסס על פלטפורמת HANA המתקדמת של SAP בענן. 

לדברי אייל פרקש, סמנכ"ל ומנמ"ר האגודה שיתופית קואופ ישראל "מתוך רצון לחזק את מערכת ה CRM של החברה ולהבטיח מערכת ניהול מאובטחת, נגישה, יציבה ואמינה, ולאחר בדיקות מעמיקות בחרנו לעשות שימוש בפלטפורמת  הענן של SAP , שכן היא נמצאה המתקדמת והטובה ביותר בשוק היום. צוות הטכנולוגיה של קואופ ישראל,  ביצע התאמות ובנה מעליה  רובד נוסף שהתאים אותה  לצרכים שלנו: ניהול מאגר בעלי מניות חברי אגודה". 

לדברי אורון גילאור, מנהל תחום פתרונות מסחר וניהול חוויית לקוח ב-SAP ישראל, האחראי בין היתר על פתרון SAP Cloud for Customer, "פתרון SAP Cloud for Customer יאפשר לאגודה שיתופית קואופ ישראל לספק שירות איכותי יותר לחבריה, ובעתיד להציע מבצעים מותאמים אישית והמלצות רכישה ברשת הסופרמרקטים, בהתאם להרגלי הצריכה שלהם והעדפותיהם. כל זאת לצד ניהול מסודר ומתקדם של רשומות בעלי המניות, שהינו חלק חשוב ומהותי בניהול האגודה השיתופית. מדובר בפתרון המתקדם ביותר כיום לניהול הקשר על לקוחות ארגונים ויישום הפתרון בחברה הוא חלק ממגמה של יותר ויותר חברות וארגונים מלקוחותינו ובכלל שבוחרים ליישם את הפתרון הזה אצלם ככלי מרכזי לניהול הקשר שלהם עם הלקוחות".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד