חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

WIX מפעילה בינה מלאכותית להקמת אתרי אינטרנט

Wix.com חשפה את Wix ADI  , פתרון ה-AI הראשון בעולם ליצירת ועיצוב אתרי אינטרנט. Wix ADI פותחה במיוחד כדי להקל על הקשיים העיקריים בבנית אתר אינטרנט – זמן, עיצוב ויצירת תוכן.  Wix ADI משלבת בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב יוצא דופן ויצירת תוכן, ובכך יוצרת – בחינם ובאופן מיידי - אתר אינטרנט מותאם אישית שעוצב במיוחד לצרכי המשתמש. בהתבסס על מידע שנאסף מניסיון של מעל 86 מיליון משתמשים, Wix הטמיעה את יכולות האינטלגנציה המלאכותית בשילוב עם עיצוב אנושי ובכך יצרה אלגוריתם המבטיח שכל עיצוב של אתר אינטרנט יושלם באופן מלא.

"Wix ADI היא הפלטפורמה הטכנולוגית הראשונה בעולם המשלבת בין עיצוב אתרים ויצירת תוכן לבין אינטליגנציה מלאכותית, ובכך מאפשרת ליצור אתרי אינטרנט תוך דקות" אמר אבישי אברהמי מנכ"ל ושותף-מייסד של Wix. " יצירה והשלמה של אתר אינטרנט מקצועי ויפה הוא הצעד הראשון ביצירת נוכחות אינטרנטית, ואפילו שWix- הפכה את התהליך לפשוט, עדיין קיימים אתגרים. עם Wix ADI, אנחנו פותרים את האתגרים האלה ומאפשרים לעסקים ליצור נוכחות אינטרנטית באמצעות אתר פונקציונלי שנראה יפייפה וזאת, בקלות ובמהירות גדולה מתמיד. חדשנות טכנולוגית עומדת בבסיס היכולות של Wix ובמשך כעשור, עסקים קטנים הסתמכו על Wix לא רק כדי לבנות אתרי אינטרנט אלא גם לצורכי ניהול וצמיחה של העסק שלהם אונליין".  

Wix ADI לומדת על המשתמש ממספר שאלות פשוטות ומשלימה את התוכן ליצירת אתר המותאם אישית. מתוך מיליארדי קומבינציות ואפשרויות איכותיות, Wix ADI בוחרת את הקומבנציה המושלמת לצרכים של כל משתמש.

Wix ADI יכולה לפתח אתר אינטרנט שלם עבור המשתמש, או להנחות אותו כיצד לעשות זאת, צעד אחר צעד. מרגע שאתר האינטרנט הושלם, למשתמש יש את האפשרות להתאים אישית ובקלות את נושא האתר, לערוך טקסטים, להוסיף תמונות, מקטעים ודפים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד