חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Riverbed רוכשת את חברת Aternity לשיפור ביצועי אפליקציות

 Riverbed Technology, המתמחה בניהול ביצועים של אפליקציות, הכריזה  על רכישת חברת Aternity ,  מובילה עולמית בתחום של ניטור חווית משתמש ואפליקציות ארגוניות. הרכישה של Aternity, תרחיב את קו פתרונות ניטור הביצועים של Riverbed – SteelCentral – ותעשיר אותה עם יכולות  חווית משתמש, הטובות  ביותר בשוק.  

Aternity הוקמה ב- 2005, והיא מונה כ- 140 עובדים. המטה שלה יושב בעיר Delaware בארה"ב, ויש לה קבוצת פיתוח גדולה בישראל.

 "Aternity היא רכישה אסטרטגית עבורנו. האופרינג החדשני שלה, בכל הנוגע לניטור חווית משתמש, משלים ומרחיב את קו פתרונות SteelCentral שלנו," אמר ג'רי מ. קנלי (Jerry M. Kennelly), יו"ר ומנכ"ל Riverbed. "עם הגידול בשימוש במכשירים ניידים, בסביבות וירטואליות ובשירותי ענן, היכולת לנהל את חוויית משתמשי הקצה הפכה להיות חשובה ומורכבת  יותר עבור ארגוני ה- IT. רכישה זו ממצבת את  Riverbed ואת השותפים שלה כמי שיכולים לספק למנמ"רים ולארגונים  מבט שלם על רשתות התקשורת, על היישומים ועל משתמשי הקצה, כולם בפתרון אחד."

 כחלוצת תחום ניטור חווית משתמשי הקצה, Aternity היום מנטרת יותר מ- 1.7 מיליון מכשירי קצה, לרבות מכשירים ניידים, ווירטואליים ושולחנים. הטכנולוגיה המוכחת של Aternity מסייעת לארגונים לעקוב אחר חווית המשתמש בנוגע לכל יישום שרץ על המכשיר. היא מאפשרת להתמקד במשתמש ומעניקה חווית ניטור מעולה הנעדרת ממכשירי ניטור הביצועים הרווחים בשוק. דרך שינוי בפועל של כל מכשיר – פיזי, וירטואלי או נייד - לפלטפורמת ניטור עצמית עם מודעות גבוהה לחוויית המשתמש, ארגונים זוכים ביכולות ניהול IT פרואקטיביות, ממוקדות במשתמש, המפחיתות בצורה דרמטית את הסחות הדעת של העובדים וכך מגבירות את הפרודוקטיביות שלהם.

 

"ארגונים מאמצים היום במהירות סביבות IT היברידיות כדי לשפר את האג'יליות וכדי לשלוט בעלות התשתיות," אמר מייק סרג'נט (Mike Sargent), סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי של Riverbed SteelCentral. "באמצעות הבנה לעומק וניתוח דרכי הפעולה של אפליקציות ומכשירים מנקודת המבט של המשתמש, Aternity מציעה לארגונים את היכולת לנהל את סביבות ה- IT המורכבות הללו בצורה פרואקטיבית וכך להשיג פרודוקטיביות גבוהה יותר של העובדים. יכולת קריטית זו בשילוב עם העוצמה של SteelCentral יציידו את לקוחותינו בפתרון ניטור ביצועים, המושלם והעוצמתי ביותר בתעשייה."

 

 

"IDC מצפה כי שוק תוכנות ה- APM וה- SaaS העולמי יגיע ל- 3.1 מיליארד דולר ב- 2016. חלק גדול מצמיחה זו נובע מתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומן ההתפתחות של אפליקציות אינטראקטיביות הכוללות ווב, סושיאל ומובייל," מסבירה מרי ג'ונסטון טרנר

(Mary Johnston Turner), סמנכ"ל מחקר ב- IDC, בתחום תוכנות לניהול מערכות ארגוניות. 

 

"Aternity מתאימה ל- Riverbed כמו כפפה ליד. הוספת יכולות כגון  חווית משתמש קצה, ניטור מכשירים של משתמשי קצה וניטור פרודוקטיביות של העובדים לרשת ולדפדפן המבוסס על ערכת כלי ה- APM -   SteelCentral, ימצבו את  Riverbed כמי שיכולה לסייע ללקוחות להטמיע ולנהל אפליקציות ותשתיות כדי לתמוך באסטרטגיות העכשוויות בתחומי המובייל, הדיגיטל והעסקים באונליין," הוסיפה טרנר.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד