חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

SAP השיקה פתרון קבלת החלטות לקראת ובזמן אירועי חירום

ענקית הטכנולוגיה SAP הכריזה על פתרון חדש בשם SAP Connection Discovery for Public Services, שמטרתו להעצים את יכולות קבלת ההחלטות של רשויות ציבוריות בהיערכות לאירועי חירום ועם התרחשות של אירוע כזה. באמצעות הפתרון,יכולות הרשויות הציבוריות לזהות ואף לחזות מראש אירועי חירום, כבר בשלבים הראשונים של התרחשותם, לזהות אירועי חירום בזמן אמת ולנהלם בזמן התרחשותם ובשלבי התחקור שלהם.

 

הפתרון מבוסס על פלטפורמת SAP HANA העוצמתית של SAP והוא מוטמע בקלות בשיטת Plug & Play, אינטואיטיבי וידידותי למשתמש. ההכרזה על הפתרון נערכה במסגרת הכנס הבינלאומי לערים חכמות - Smart Cities Expo World Congress, שנערך בברצלונה בה השתתפה SAP.

אייל אפרת, מנהל מכירות ב- SAP ישראל: " SAP Connection Discovery for Public Services עושה שימוש במידע גיאוגרפי (GIS) וצירי זמן, לשיפור יכולות קבלת ההחלטות באופן אינטואיטיבי ובכך הוא מאפשר למשתמשים לפשט ולהבין אירועים מורכבים, כמו גם להגיב באופן פרואקטיבי במידה הנדרשת".

 

הפתרון מתחקר את זרימת המידע ברשת לפי דפוסים שונים וזאת בכדי לזהות התנהגויות שונות ולהעריך קשרי גומלין בין אנשים, עצמים ומקומות בזמן אמת. יישום זה הינו אחד מהפתרונות הראשונים בתעשייה המבוסס על SAP HANA extended application services - שרת יישומים חדש לפיתוח יישומים מהבסיס על גבי פלטפורמת SAP HANA.

 

שמוליק סיטון, מנהל ביג דאטה ב- SAP ישראל: "הפתרון מספק למשתמשים תמונת מבט מלאה ואחודה ממגוון מערכות מידע ומקורות מידע, יחד עם פלטפורמה פתוחה, בה ניתן לשלב את כל סוגי הנתונים והמידע כדי לזהות ולהציג את כל הדפוסים ברשתות המחוברות. יכולות עתידיים של הפתרון יכללו אינטגרציה מובנית למגוון מערכות גיאוגרפיות והעשרת נתונים על שכבת המיפוי".

 

לדברי מרטין קליין, המנהל הגלובלי של יחידת הפתרונות למגזר הציבורי בסאפ:" SAP Connection Discoveryהוא פתרון מתקדם לכל סוגי המשתמשים, המספק תמונת מבט מלאה באמצעות תחקור המידע בזמן אמת לטובת הצלת חיים, צמצום נזקים, ויסות משאבים וצמצום אבידות. הוא מאפשר להציג דינמיקות שלא ניתן היה לקשר ביניהן בעבר בין אנשים, עצמים, מיקומים ואירועים במגוון רחב של תרחישים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד