חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גוף התאורה יזהה את הלקוח בחנות ויכוון אותו אל המוצרים הרלוונטיים

שיתוף פעולה ישראלי ספרדי , ביןטריגון תאורהלבין חברתMOCAהמתמחה ב- BIG DATA, מביא בשורה חדשה לעולם הקמעונאות ויוצג לראשונה בתערוכת היורושפ שתתקיים בדיסלדורף גרמניה בראשית חודש מרץ. זו תהיה הפעם הראשונה שבה חברה ישראלית תציג בתחום התאורה בתערוכת היוקרתית שנערכת אחת לשלוש שנים.

 

המומחיות של המערכת היא בניתוח מידע רב ממספר בלתי מוגבל של גורמים, קופות, אתר אינטרנט, אפליקציה וחיישנים, שמסייעים לנתח את תנועת הצרכנים והעדפות הקניה שלהם.

 

האלגוריתם שפותח מנתח וחוזה העדפות הלקוח אשר באות לידי ביטוי בחיפוש באינטרנט ואו בתוך האפליקציה של בתי המסחר. כתוצאה מהניתוח הזה יכולה האפליקציה לכוון את הלקוח אל המבצעים החמים בבית המסחר ולהציע לו את המוצרים הרלוונטיים שבהם הוא מגלה עניין כאשר הוא בסניף עצמו, אבל לא רק. המערכת יכולה למשל לזהות את האפליקציה שלכם כאשר אתם נוחתים בנמל תעופה בארץ זרה, לברך אתכם על בואכם ולספר לכם היכן נמצאות האטרקציות שבהם גיליתם עניין.

 

שיתוף הפעולה בין שתי החברות מביא בשורה לעולם הקמעונאות. החידוש חוסך מבתי העסק המון, הן בפן של מלאי, סידור סחורות, תקשורת ישירה עם כל לקוח וכמובן את הצורך לפרוס רשתות תקשורת שכן הכול נמצא בתוך גופי התאורה עצמם, אשר ממילא מותקנים בחנויות. החידוש שמציגות שתי החברות מועמד לפרס בקטגורית שירות הענן הנייד הטוב ביותר לשנת 2017, בתערוכת המובייל היוקרתית, GSMA שתתקיים בסוף פברואר בברצלונה – GSMA Global Mobile Awards 2017

 

גיא ג'ון, הבעלים של טריגון תאורה:"הפתרון שאנחנו מציעים עומד לחסוך הרבה מאוד כסף לרשתות ולא פחות חשוב להכניס כסף, השיווק והתקשורת מבחינת בית העסק לקוח, עומד לשפר את חווית הקניה שלו. המערכות שלנו הן חלק בלתי נפרד מגופי התאורה, מה שהופך את התחזוקה שלהן לפשוטה ויעילה יותר. השימוש באפליקציות אינו חדש, החידוש הוא בכך שלקוחות יוכלו לקבל מידע בזמן אמת מתי שהם צריכים או מבקשים כשהם בתוך החנויות לפני רכישה, המערכת אף יודעת לזהות את הלקוח כשהוא נכנס לאזור מסוים בחנות, לזכור שהוא חיפש מוצר מסוים ולספר לו שהמוצר הזה נמצא כאן על המדף ובמחיר מבצע. הכי חשוב, המערכות שלנו יכולות לשנות ולעזור לצרכנים עם צרכים מיוחדים' אם זה בניווט קולי בחנויות או בקניונים, בחיפוש חנייה ובעוד עשרות מצבים שונים בחיי היום יום, השמיים הם הגבול ".

 

טריגון תאורה הינה חברה משפחתית הפועלת בשוק הישראלי כ-18 שנים ומרכזה ביישוב בית חרות שבעמק חפר. המומחיות של טריגון היא בתאורה בכלל ובתאורה  מחמיאה לחנויות. בין הלקוחות של טריגון בישראל נמנים אורבניקה, קרולינה למקה, טופ טן, הודיס,קבוצת פוקס, סופר פארם, רולדין, קניוני עזריאלי ואחרים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד