חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת IdeoDigital רכשה את Robin המתמחה במג'נטו

IdeoDigital, המתמחה בייעוץ, מימוש וליווי חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית, מדווחת היום על רכישת חברת Robin, המתמחה בפיתוח אתרי מסחר אלקטרוני, בהיקף של מספר מיליוני ₪. רכישה זו מצטרפת לרכישת חברת Uteam, המובילה את תחומי ה- web והמסחר האלקטרוני בישראל, עליה דיווחה החברה בחודש החולף.

 

Robin המונה 15 מומחי מג'נטו, החלה דרכה ב- 2009 וכיום היא החברה המובילה בשוק הישראלי בתחום אתרי מסחר אלקטרוני, בעיקר בסביבת מג'נטו (Magento). בנוסף, מתמחה החברה באינטגרציה של אתרי סחר אלקטרוני עם מערכות צד שלישי. החברה מצטיינת במתן טיפול מקיף ללקוחות  משלב הייעוץ ועד לשלבי ניתוח המידע אודות המשתמשים באתר, וחיזוי מגמות עתידיות, רמת גימור גבוהה מאד בדגש על חווית לקוח ורב-ערוציות.  בין לקוחותיה: רנואר, הוניגמן, Twenty Four Seven, TNT, Keds, שילב, Crocs&Co, Upstep, WineMarket, דיוטי מוטי  ועוד.

 

"האתרים ש- Robin מפתחת מצטיינים ביחס המרה מאד גבוה, קהל הצרכנים נוהר לעברם והם דוגמא ומופת למימוש הפוטנציאל העסקי הטמון בתחום

 

המסחר האלקטרוני. איכות הגימור של האתרים, אותם מייצרת Robin, גבוה מאד וניכר במוניטין הרב שצברה החברה בשוק. בחודשים האחרונים נכנסה  החברה למימוש מערכות בתחום ה- B2B ולניהול הלקוחות של לקוחותיה – תחום חם שמעניין אותנו מאד" אמר  יוסי אסא, שותף מנהל, IdeoDigital.  "על רקע זה החלטנו לשלב ידיים ולהזמין את רועי והצוות שלו להוביל את הזרוע של המסחר אלקטרוני בקבוצת IdeoDigital."

 

"אנחנו מאמינים כי החיבור עם קבוצת IdeoDigital ייתן לנו גב חזק  ויאפשר לנו להתחייב לפרויקטים הגדולים והמשמעותיים ביותר בשוק" אמר רועי רוסו, מנכ"ל Robin. "אנחנו רואים כי בשוק המסחר האלקטרוני חלה עלייה ניכרת בגובה הדרישות והציפיות של הלקוחות. עם החבירה ל- IdeoDigital אני משוכנע כי נוכל לתת מענה ראוי לכל הציפיות ולפתח שוק חדש שנמצא בחיתוליו – מסחר  אלקטרוני בשוק ה- B2B."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד