חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

WIX משיקה פלטפורמת להצגת וידאו

WIX, המציעה פלטפורמה לבניית אתרים באינטרנט ולניהול העסק אונליין, השיקה את Wix Video, מוצר שעוצב במיוחד כדי לספק טכנולוגיה מובילה בתעשייה להצגה, שיתוף ומכירה של סרטונים אונליין.

 

הכלי החדש, מספק למשתמשים את היכולת לאגד את ספריות הוידאו שלהם ולשלב את הסרטונים שלהם לפלייליסט אחד, וזאת, ללא קשר לספק שירותי האחסון (Host). מוצר ה-Wix Video חבר לשירות האחסון והסטרימינג המתקדם שפותח על ידי Wix עם שירותי צד ג', כך שמשתמשים כבר לא צריכים לבחור בין יוטיוב, וימיאו או פייסבוק כדי לפרסם את התוכן שלהם. כעת, באמצעות אינטגרציה פשוטה, הם יכולים לאחד את הסרטונים לפורטפוליו אחד – באתר שלהם.

 

Wix Video עוצב במיוחד כדי לענות על צורכיהם של יוצרים, אמנים, עסקים ומותגים המבקשים לשלב סרטונים באתרים המרהיבים שלהם, במטרה לקדם את השירותים שהם מציעים, להרחיב את קהל הצופים, לשמור על קשר עם הלקוחות ולמכור אונליין:

  • ליוצרי וידאו, הפתרון מאפשר שליטה מלאה על התוכן והעיצוב, הצגה מרשימה של כל התכנים על הדומיין של המשתמש, ומגוון רחב של דרכים למכירת וידאו ישירות לצופה.  
  • לעסקים המשתמשים בסרטונים כדי להציג מוצרים שלהם ולחלוק את הסיפור מאחורי המותג שלהם, Wix Video מבטיח שסרטוני דמו וסיפורי משתמשים ייראו מדהים על כל מסך ובתצוגה מותאמת למובייל.
  • עבור מורים, מדריכים ועסקים קטנים המציעים שיעורים, סרטוני הסברה וקורסים אונליין, Wix Video מספק את היכולת ליצור מספר ערוצים ולעדכן אותם בקלות באתר ה-Wix שלהם, למכור או להשכיר סרטונים וכן למכור מנויים חודשיים – ללא עמלה.

"וידאו הוא מדיום עצמתי, ואנחנו מאמינים שהכוח צריך להיות בידיהם של היוצרים. Wix Video מאפשר למשתמשים שליטה מלאה על איך שהתכנים שלהם מוצגים ועל התמחור, ותקשורת ישירה עם קהל הצופים", מסרה דניאל רייז, מנהלת Wix Video. "המוצר פותח על מנת לסייע למשתמשים שלנו להוציא את המיטב מהתכנים שלהם, על ידי הצגת אפשרויות חדשות ומרגשות להצגתם והפצתם. בהמשך ישיר לאסטרטגיה של Wix, גם במוצר זה אנחנו מספקים למשתמשים את הכלים לחזק את הנוכחות האינטרנטית שלהם מבלי לשתף מישהו ברווחים שלהם".

 

Wix Video הוא חלק ממודל הפרימיום המצליח של החברה כאשר חלק מהפיצ'רים המתקדמים מוצעים במסגרת חבילת פרימיום.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד