חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסטרטאפ CallMarker מייעל את הטלמרקטינג באמצעות בינה מלאכותית

הסטרטאפ CallMarker מייעל את הטלמרקטינג באמצעות בינה מלאכותית

סטארט-אפ ישראלי חדש הולך לשנות את עולם הטלמרקטינג ולייעל את עבודת אנשי המכירות שידברו רק עם מי שבאמת מעוניין לשמוע מה יש להם להציע.

 

 CallMarker מסייעת לחברות למכור את המוצרים או השירותים שלהן ישירות למי שצריך אותן באמצעות מערכת מבוססת בינה מלאכותית.

המערכת שפיתחה CallMarker היא מערכת טלמרקטינג 360 המבוססת ענן. המערכת מקבלת לידים ודואגת להתקשר אליהם בשם ובקול של אנשי המכירות. רק לאחר שהלקוח הפוטנציאלי אישר כי הוא יכול לשוחח עם איש המכירות, היא מחברת אותו אל השיחה. כך, אם הלקוח הפוטנציאלי ביקש מהסוכן לחזור אליו בעוד שבוע, איש המכירות לא צריך לשים לעצמו תזכורת, המערכת תחייג אליו בעוד שבוע בשעה שנקבעה באופן אוטומטי. כך, חוסכת החברה את אותם הלקוחות שלא טופלו, נשכחו או הלכו לאיבוד. בכך מגדילה, למעשה, המערכת את ההיתכנות לסגירת העסקה ומקצרת את זמן השימוש בטלפון לאנשי המכירות שייעודו לשיחות ענייניות בלבד. בנוסף, המערכת מאפשרת תהליך למידה לסוכנים על ידי הצגת נתונים על דברים שעבדו בתהליך המכירה ומה לא.  

 

דורי שבת, מנכ"ל CallMarker: "לטלמרקטינג יש תדמית רעה מאוד וזה בגלל כל אותן שיחות סרק ללקוחות לא רלוונטיים. יתר על כן, על פי מחקרים כ- 65% מהשיחות היוצאות אינן מגיעות לשיחות בכלל אלא רק מנסים לתפוס את הלקוח! זהו בזבוז זמן אדיר של נציגי המכירות. המערכת שפיתחנו מפחיתה את זה ומסייעת לכל חברה להגיע בדיוק במועד ובזמן שמתאים ללקוח ובכך מגדילה את המכירות ומפנה את הזמן של אנשי המכירות למשימות אחרות"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד