חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אפליקציה חדשה תאפשר שליטה חשבונות הבית מהנייד

אפליקציה חדשה תאפשר שליטה חשבונות הבית מהנייד

ארנונה, חשמל, מים, גז, שירותי תקשורת, קנסות חניה ועוד – מדי חודש אזרחים מתמודדים עם תשלומי עשרות חשבונות אך רבים מהם מנהלים זאת ללא מעקב קבוע וחוסר שליטה על ההוצאות. מצב זה מוביל לאי סדר, כמויות ניירת לא נגמרות ולא פעם גם ביצוע תשלומים מיותרים ואף קנסות על אי עמידה בתשלומים במועד.

 

אפליקציה חדשה המושקת בימים אלה בשם EcoBill נועדה למנוע זאת באמצעות ניהול, מעקב ושליטה של כל החשבונות בצורה דיגיטלית חכמה דרך מכשיר הסמרטפון או המחשב. האפליקציה כוללת כלים שונים כגון ריכוז כל החשבונות, וקבלתם ישירות אל הנייד, ניתוח של החשבונות, אפשרות לצפות בדיווחים בזמן אמת על מצב התשלומים, קבלת  תזכורות והתרעות על תשלומים וכן דיווח על חריגות בתשלום, תשלומים שלא בוצעו או פקיעת תוכניות תשלום חסכוניות. המערכת גם מאפשרת לבצע את התשלום של החשבונות ישירות  דרך היישום ללא צורך לפנות כל פעם לאתר אחר לצורך תשלומים שונים.

 

כמו כן, המערכת גם יוצרת "תיק תשלומים דיגיטלי" המרכזת את כל החשבונות בצורה דיגיטלית וכך ניתן לשחזר אותם במידת הצורך בקלות ובמהירות.   

 

ההתחברות למערכת היא פשוטה ומהירה. לאחר תהליך הרשמה קצר, המשתמש מעביר את החשבונות אל המערכת פעם אחת בלבד  באמצעות צילום החשבון באמצעות מצלמת הסמרטפון או העברת החשבון בדואר האלקטרוני (במידה והוא מקבל את החשבון מגורם התשלום דרך הדואר האלקטרוני). מרגע זה למעשה מחובר אל המערכת ויכול לבצע את כל הפעולות דרך EcoBill.

רז שפירא, מייסד שותף ומנכ"ל EcoBill, אמר: " EcoBillנותנת מענה למאות אלפי משקי בית אשר מקבלים מדי חודש את החשבונות החודשיים ולמעשה אין להם יכולת לדעת על מה הם משלמים, כמה משלמים, לוודא שהחשבון תקין ועוד. EcoBill מספקת למשתמש שקיפות מלאה של החשבונות והתשלומים, דהיינו שליטה טובה יותר של ההוצאות וכך להיות בטוחים כי הם אינם משלמים תשלומים מיותרים או יוצרים פיגורים במועדי החיוב. בפועל, EcoBill פוטרת את המשתמשים מה'כאב ראש' הכרוך בניהול התשלומים באמצעות ריכוז ושליטה של החשבונות בצורה דיגיטלית חכמה ומהירה וכך הם יכולים לדעת בכל זמן נתון מה מצב התשלומים ובעיקר לחסוך מאות שקלים מדי חודש באמצעות מערכת נגישה, מתקדמת פשוטה לשימוש וללא ניירת".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד