חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קלאודינרי משיקה טכנולוגיה חדשה לניהול תמונות וסרטוני ווידאו ב-WordPress

קלאודינרי משיקה טכנולוגיה חדשה לניהול תמונות וסרטוני ווידאו ב-WordPress

קלאודינרי מפתחת פלטפורמת ניהול המדיה הדינמית, השיקה טכנולוגיה חדשה המיועדת לניהול תמונות וסרטוני ווידאו בפלטפורמת WordPress. במקביל, הכריזה החברה על הצטרפותה כשותפה ל-WordPress VIP Technology Partner. מדובר בקבוצה נבחרת של שותפי WordPress אשר פיתחו טכנולוגיות המסייעות לאתרי WordPress לשפר ביצועים, אבטחה, קלות שימוש וגדילה בהיקף האתר.

הטכנולוגיה של קלאודינרי ב-WordPress מאפשרת למיליוני חברות ליצור אתרים עשירים בתוכן וויזואלי, במקביל לצמצום הזמן הדרוש להעלאת אותם התכנים לאתר. בנוסף, הטכנולוגיה מבטיחה גם שיפור בחוויות המשתמש, בהתבסס על היכולת ליצירת הפורמט, האיכות והרזולוציה המיטביים של התוכן עבור ערוצים ומכשירים שונים.

בשונה מפתרונות אחרים אשר מציעים אינטגרציות פשטניות לספריות מדיה, קלאודינרי מאפשרת למשתמשי WordPress לא רק לאתר את קבצי המדיה הרלוונטיים, אלא גם לארגן, לבחור, להעביר ולנצל את יכולות החיפוש החכמות של פתרון ה-DAM (Digital Asset Management) של החברה, כל זאת מבלי לעזוב את ממשק המשתמש של WordPress. הטכנולוגיה של קלאודינרי ל-WordPress פותחה בשיתוף עם XWP, חברת הנדסה מובילה ושותפת VIP Gold של WordPress.

הטכנולוגיה זמינה לשימוש חינמי עבור משתמשי WordPress כאן.

"חברת WordPress VIP חווה צמיחה משמעותית ואנו מוכנים לספק תוצאות שיחוללו שינוי עבור מותגים הדורשים את החוויות הדיגיטליות הטובות ביותר", אמר ניק גרנרט, מנכ"ל WordPress VIP. "אנו נרגשים לקבל את קלאודינרי לקהילה שלנו. הם יסייעו לנו לספק לארגונים את יישומי ה-WordPress בצורה טובה יותר". 

"כלי לניהול קבצי מדיה הוא משמעותי בהצלחה של כל אתר. הטכנולוגיה של קלאודינרי מספקת לכל משתמשי WordPress, החל מבלוגרים ועד לחברות וארגונים, כלים המאפשרים ניהול טוב יותר של המדיה שלהם", אמר עמית ציון, סמנכ"ל כספים ב-XWP. "בעבודתנו עם מאות לקוחות WordPress ראינו את המנועים העסקיים המניעים את ניהול המדיה של הדור הבא, כולל זמני טעינה מהירים יותר של האתר, ניהול והמרות משופרים. אנו נרגשים לעבוד עם קלאודינרי על הגרסה המשופרת של תוסף ה-WordPress שלהם ואנו מאמינים כי מדובר בפתרון מדיה אידיאלי עבור אתרים מכל הסוגים".

"אנו תומכים באלפי משתמשי WordPress כיום ושמחים לספק להם ערך מוסף המסייע להפחית את הבעיות הכרוכות בניהול המדיה שלהם", אמר אריאל שירן, מוביל תחום מוצרים בכיר בקלאודינרי. "קבצי התמונה והווידאו משחקים תפקיד מהותי ביצירת חוויות מקוונות משמעותיות. הטכנולוגיה החדשה שלנו ל-WordPress מספקת דרך קלה למשתמשים בעלי ידע טכני – וגם לאלו ללא ידע טכני – לשפר את יכולות ה-storytelling הוויזואליות שלהם בכל הערוצים ולשפר את מעורבותם".

מאפייני הטכנולוגיה המרכזיים של קלאודינרי ל-WordPress כוללים: 

·         התקנה פשוטה בלחיצת כפתור אחת ללא צורך בקידוד או קונפיגורציה.

·         סנכרון אוטומטי ודו-כיווני עם ספריות המדיה של קלאודינרי ו-WordPress.

·         אינטגרציה מוטמעת עם פתרון ה-DAM של קלאודינרי מספקת ממשק משתמש אלגנטי ופשוט לגלישה באינטרנט המבוסס על קבצים, חיפוש ותיוג. כל אלו מופעלים באמצעות בינה מלאכותית ומאפשרים מקום אחד המבטיח ניהול יעיל יותר של נכסי המדיה.

·         תמונות רספונסיביות אוטומטיות לשימוש אופטימלי ברזולוציות ומכשירים שונים.

·         שימוש אוטומטי בכל התכנים, בפורמט ובאיכות היעילים ביותר בהתבסס על קונטקסט הצפייה, מה שמבטיח זמני טעינת עמוד מהירים יותר. 

·         אינטגרציה רציפה עם פתרון הווידאו של קלאודינרי עבור כל סרטוני הווידאו ואפשרויות נוספות כמו הפעלה אוטומטית, חזרה, הצגת בקרות ומגבלת קצב הסיביות.

·         תמיכה מלאה בפלטפורמת ה-eCommerce הנפוצה בעלת הקוד הפתוח WooCommerce.

·         טרנספורמציות מבוססות טקסונומיה המאפשרות הגדרה לפי קטגוריות או תיוגים ושילובן בפוסט או עמוד כלשהו בזמן אמת.

·         תמיכה בעורכי Gutenberg ו-WordPress לצורך עריכה ועיצוב פשוטים של פוסטים ועמודים.

·         הנגשת מדיה באופן אופטימלי למשתמשים ברחבי העולם באמצעות רשתות אספקת תוכן מרובות (CDN).

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד