חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Automat-IT הוכרזה כשותף השנה של AWS בישראל

זיו קשטן. צילום: ענבל מרמרי (הגדל)
זיו קשטן. צילום: ענבל מרמרי

Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, הוכרזה היום כ- "APN Consulting Partner of the Year" לשנת 2020 בישראל. 

 

פרסי שותף APN מעניקים הכרה לחברי רשת השותפים שלAmazon Web Services (AWS), המשמשים כמנהיגים וממלאים תפקיד מפתח בסיוע ללקוחות להניע חדשנות ולבנות פתרונות על גבי AWS

 

זיו קשטן, מנכ"ל Automat-IT: "אנו שמחים וגאים על זכייתנו בתואר שותף השנה של AWS בישראל לשנת 2020. מזה מספר שנים, Automat-IT ממנפת את הטכנולוגיה והשירותים של AWS והתואר ממחיש את המחוייבות העמוקה שלנו ל- AWS, שמתבטאת בהחלטה אסטרטגית שלקחנו לפני שנתיים ולפיה:   All in AWS, שהכוונה הנה מיקוד אך ורק במוצרי AWS. מאז, לא חסכנו מאמצים בהכשרה ממוקדת ומקצועית של כל הצוותים שלנו, בביצוע עשרות הסמכות ומבחנים ובפיתוח מתודולוגיות פורצות דרך וחדשניות, המותאמות לעבודה עם AWS. אין ספק שהזכייה בפרס, היא הכרה והוקרה ביכולות המקצועיות ובמחויבות שלנו שמתורגמים לתוצאות בשטח.  

 

כחברתDevOps  מובילה ביצענו במהלך השנה האחרונה פרויקטים רבים של מיגרציה לענן של אמזון, כולל פתרון מקצה לקצה, כלומר משלב האפיון למעבר לאמזון ועד שלב שבו המערכת רצה בפרודקשן וכמובן עזרה בתמיכה במערכות הפרודקשן 24/7. כל זאת עבור מגוון רחב ביותר של לקוחות, החל מסטארטאפים, אותם הדרכנו כיצד להפיק את המירב מעבודה ופיתוח בענן, ועד חברות ענק כגון אמדוקס, סינמדיה, רשות הטבע והגנים ועוד. 

 

אנו עם הפנים קדימה וממשיכים במגמת הצמיחה שלנו, כשמטרתנו להמשיך ולמנף את שיתוף הפעולה שלנו עם AWSבישראל וב- EMEA, תוך כיבוש תחומים ויעדים נוספים ותוך חתירה ליעד של הגעה למעמד של  AWS Premier Consulting Partner".   


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד