חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Salesforce.com - המובילה העולמית ב- On-Demand CRM מגיעה לישראל

One1 תוכנה תייצג בישראל את Salesforce.com – החברה המובילה בעולם ב- On-Demand CRM במודל ASP (אספקת תוכנה כשירות באינטרנט).

 

Salesforce.com, שהוקמה על ידי מארק בניוף – לשעבר מנהל בכיר באורקל העולמית – משרתת יותר מ- 351,000 מנויים ב- 18,700 חברות בעולם, לניהול מכירות, שיווק, מוקדי לקוחות

(Call Center) ושירות לקוחות.  על לקוחות החברה נמנות חברות כמו אורנג', נוקיה, דאו ג'ונס, אקספדיה, AMD, Polycom, ורבות אחרות.

 

נתן גביש, משנה למנכ"ל One1 תוכנה ומנכ"ל One1 מוצרי תוכנה, אומר כי יותר ויותר חברות סומכות על Salesforce.com ומעבירות אליה נתוני לקוחות ומכירות חיוניים שלהם, מאשר לכל חברת CRM אחרת בעולם.

 

"יש לכך מספר סיבות", אומר נתן גביש. " Salesforce.comמספקת יישומים ארגוניים משולבים הניתנים להתאמה לארגונים מכל הגדלים. תוכנת Salesforce.com קלה ללימוד ושימוש, וניתן להפעילה בתוך שבועות או ימים, ולא תוך חודשים או שנים כפי שנדרש על ידי תוכנות CRM מסורתיות בשיטת שרת-לקוח. למעשה שימוש בתוכנת Salesforce.com אינו דורש מארגונים להיכנס להשקעות של חומרה ותשתיות כלל. סיבה נוספת, חשובה לא פחות, היא המהירות ללא תקדים בה לקוחות רואים החזר השקעה (ROI) אמיתי ומוחשי. בנוסף מתממשקת תוכנת Salesforce.com לאופיס ואאוטלוק וליישומים נפוצים כמו SAP.

Salesforce.com עושה כל אלה תוך מסירות מוחלטת להצלחתם של לקוחותיה".

 

ל- Salesforce.com יש כבר כ- 70 לקוחות בישראל שהצטרפו למודל ה- ASP של החברה, ומאות לקוחות פוטנציאליים רבים פנו לחברה.

One1 תמכור את תוכנת Salesforce.com בישראל, ותספק ללקוחות Salesforce.com בישראל מגוון שירותי התאמה, ייעוץ, מכירות, וכן תמיכה בעברית.

 

הפעילות בישראל תנוהל במסגרת חברת Softcubes מקבוצת One1 תוכנה.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד