חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת אייקון פיטנס משיקה אזור אישי המציע אימונים עם מאמן וירטואלי בזמן אמת

השיעורים מתבססים על תוכנה שפיתחה החברה Kemtai, שעובדת על מחשב נייח/לפטופ בלבד כרגע, אשר בעזרת מצלמת המחשב סורקת את הגוף של המתאמן ובזמן שהוא מבצע את התרגיל מעבירה לו בזמן אמת פידבק על אופן ביצוע התרגיל
רשת אייקון פיטנס משיקה אזור אישי המציע אימונים עם מאמן וירטואלי בזמן אמת (הגדל)
רשת אייקון פיטנס משיקה אזור אישי המציע אימונים עם מאמן וירטואלי בזמן אמת

בכל סוף תרגיל, המתאמן מקבל ציון המתבסס על כמות ואיכות החזרות שביצע, כך שהוא יכול להיות בטוח שביצע את התרגיל בצורה הטובה ביותר כמו באימון אישי וכך לשפר את הביצועים

 

שירות האזור האישי, הכולל שיעורי סטודיו לייב עם מיטב המדריכים, VOD עם עשרות שיעורי סטודיו מוקלטים ושיעורי סטודיו עם מאמן אישי ניתנים למנויי אייקון פיטנס בחינם ולמנויים חיצוניים בעלות של 79 ₪ ללא התחייבות לחודש

 

רשת אייקון פיטנס מקבוצת הולמס פלייס, המפעילה 23 מועדוני כושר לואו קוסט פרימיום בפריסה ארצית, משיקה אזור אישי אינטרנטי למתאמנים המציע, לראשונה בישראל, שיעורי סטודיו ייחודיים עם מאמן אישי וירטואלי שמתקן ונותן פידבק בזמן אמת.

 

האזור האישי של אייקון נולד מתוך המחשבה להיות אייקון בכל מקום ובכל זמן ולקבל ליווי אמיתי במועדון ומחוצה לו. כך שמתאמן יכול לבחור איפה הוא רוצה לבצע את הפעילות – במועדון שלנו (בזמן שהמועדונים פתוחים) או מחוצה לו ואיזה סוג של פעילות ירצה לבצע- קבוצתית או אישית.

 

בנוסף, האזור האישי של אייקון מציע שיעורים המתבססים על תוכנה שפיתחה חברת הטסארט אפ הישראלית Kemtai, שעובדת על מחשב נייח/לפטופ בלבד כרגע, ודרכה אייקון צילמו תוכניות אימונים רבות לפי מטרה ורמה.

 

כך שלמעשה המתאמן בוחר את תוכנית האימונים הרצויה אשר בנויה מצילומים עם מדריכי אייקון פיטנס אשר מדריכים את המתאמן כיצד לבצע את התרגיל ובעזרת מצלמת המחשב הסורקת את הגוף של המתאמן, בזמן שהוא מבצע את התרגיל, התוכנה יודעת להעביר לו בזמן אמת פידבק על אופן ביצוע התרגיל.

 

בכל סוף תרגיל, המתאמן מקבל ציון המתבסס על כמות ואיכות החזרות שביצע, כך שהוא יכול להיות בטוח שביצע את התרגיל בצורה הטובה ביותר כמו באימון אישי וכך לשפר את הביצועים.

 

שירות האזור האישי, הכולל שיעורי סטודיו לייב עם מיטב המדריכים, VOD עם עשרות שיעורי סטודיו מוקלטים ושיעורי סטודיו עם מאמן אישי ניתנים למנויי אייקון פיטנס בחינם ולמנויים חיצוניים בעלות של 79 ₪ ללא התחייבות לחודש.

 

הקונספט של הרשת מתמקד בלהיות SMART, SIMPLE, SEXY  כשחוויות הלקוח מרגע ההרשמה (האינטרנטית הפשוטה), הכניסה (באמצעות שערים דיגיטליים חכמים) ועד הלוקרים (שנסגרים באמצעות כרטיס החבר של הלקוח) ושיעורי הסטודיו (שיעורים וירטואליים על מסך ענק) תהייה מאוד פשוטה, מאוד חכמה, צעירה וסקסית.

 

 

סרטון הסברה לטכנולוגיה של המאמן האישי הווירטואלי: https://youtu.be/D9yknnoHx24

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד