חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טכנולוגיה של TRIGO הישראלית נכנסת לפיילוט של סופר אוטומטי בגרמניה

טכנולוגיה של TRIGO הישראלית נכנסת לפיילוט של סופר אוטומטי בגרמניה (הגדל)

ענקית הקמעונאות REWE חשפה היום את הסופרמרקט הראשון המשלב את הטכנולוגיה של Trigo, המאפשרת להנות מחוויית קניה ללא עמידה בתור או מעבר בעמדות תשלום.

 

לקוחות שייכנסו לסניף במרכז העיר קלן בגרמניה וירצו להתנסות בחוויית הצ'ק-אאוט האוטונומי ביציאה מהחנות. יזדהו בכניסה לחנות בעזרת אפליקציית מובייל ייעודית, מנקודה זו אפשר לאסוף מוצרים מהמדפים בתהליך קניה טבעי, לאחר סיום איסוף המוצרים אפשר פשוט לצאת מהסניף והחשבונית תופיע אוטומטית באפליקציה.

 

חווית הקניה בסניף נשמרה אוטנטית, הלקוחות יכולים לבחור אם לאסוף את המוצרים לעגלה או סל פרטי שהם הביאו עימם מהבית, בעגלות הסופר שהסניף מספק ללקוחות, או אפילו לצאת עם מוצרים מוחזקים ביד או בכיס הלקוח. לקוחות יכולים לאסוף גם מוצרים מעמדות שירות בתוך הסניף, כמו קפה חם מוכן לשתיה או קבלת מוצרים מחוממים מהמאפיה. הטכנולוגיה הותקנה בחנות קיימת ללא צורך בשינוי במבנה או בפעילות הסניף.

 

קבוצת REWE היא אחת החברות המובילות בתחום הקמעונאות בעולם, המפעילה מעל ל- 9,500 חנויות ברחבי העולם. לטריגו שותפויות קיימות עם שופרסל ועם רשת Tesco המונה כ-7,000 חנויות וכבר משלבת באופן ניסיוני את הטכנולוגיה בסניף הצמוד למטה הניהול שלה בלונדון רבתי.

 

הטכנולוגיה של Trigo מבוססת על ראייה ממוחשבת ובינה מלאכותית, ומאפשרות הסבה מלאה של חנויות סופרמרקט קיימות לחנויות אוטונומיות. הפתרון מאפשר לרשתות השיווק להציע ללקוחותיהן את חווית הקניה החדשה. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי האחים מיכאל גבאי, מנכ"ל החברה, ודניאל גבאי, סמנכ"ל הטכנולוגיה. לשניהם עבר עשיר ביחידות המובחרות בצה״ל. כיום מועסקים בחברה 120 עובדים מרביתם במרכז הפיתוח בתל אביב ובנוסף החברה מפעילה משרד בלונדון.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד