חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השוואת ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

השוואת ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה (הגדל)
השוואת ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

מתכננים את הטיול לחו"ל? כיום במיוחד בתקופת הקורונה, חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות לחול בטרם עולים לטיסה, על מנת שיגן עליכם במקרה חירום או חלילה בכל בעיה רפואית בזמן הטיול. אם אתם כבר מבולבלים מכמות חברות הביטוח בשוק, הגיע הזמן להשתמש בשירות החדש הראשון מסוגו העונה לשם טראסטי שמציע השוואת ביטוחים אובייקטיבית שיעזור לכם לפשט ולהבין איזה מחיר ביטוח נסיעות הוא המשתלם ביותר בשבילכם.


כיסוי ביטוח נסיעות בחול – חלק חשוב והכרחי בכל טיסה ונסיעה לחופשה

אנו יודעים עד כמה השקט הנפשי חשוב בעת השהייה בחול. טראסטי השוואת ביטוחים הוא אתר השוואת מחירים בתחום הביטוח שיעזור לכם להשיג את השקט הזה באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול גם בזמן הקורנה וגם למצב שיגרה, בו תוכלו לבחור את מה שאתם באמת צריכים לבטח ללא כל השורות הקטנות והנסתרות.

השירות של האתר מקל על מציאת הכיסוי המתאים לטיול הבא שלכם. ומאפשר לכם לבחור מבין עשרות הצעות לביטוח שונות מבין כל התוכניות הטובות ביותר של חברות הביטוח המובילות בארץ, וכדי להימנע מאי נעימויות בעת הצורך של תביעת ביטוח. אתר טראסטי מציע הצעות של סוכנים וחברות ביטוח אמינות ומקצועיות שיהיה ניתן לסמוך עליהם בעת צרה.


השאלות שלכם בנוגע לביטוח נסיעות

כיסוי ביטוח נסיעות בחול זה נושא שמבלבל אנשים רבים וקשה להתמצא בו באופן מלא. טראסטי השוואת ביטוחים כאן כדי לעזור לכם להבין יותר את התחום לפני רכישת הפוליסה עבורכם, בו תוכל לקבל השוואה של הביטוח הבסיסי שקיים בכל החברות ועליו להוסיף בצורה פשוטה את מה שאתם בוחרים לבטח בהתאם לאופי הטיול שאתם מתכננים לעשות, וכך לשלוט באיזה ביטוח מותאם לי באופן אישי, במדויק כמו שאתם בוחרים חברת תעופה לטוס איתה ולהחליט אם להוסיף בחירת מושב או כבודה למטוס.


האם אני צריך ביטוח נסיעות?

טיולים זה דבר מהנה אך לעיתים גם בלתי צפוי, לטוב ולרע. ביטוח נסיעות לחול קורנה עוזר להגן עליכם מפני הבלתי צפוי.

אם הטיסה שלך תבוטל במפתיע או תסתיים מוקדם מן הצפוי, האם תוכל לקבל בקלות את הפיצוי הכספי מחברת התעופה?

או אם תזדקק לפינוי עקב בעיה רפואית, האם תוכל לכסות את ההוצאה הזו?

ביטוח נסיעות יכול לסייע בבעיות אלה, כמו ביטול טיסה לדוגמא, מחלה פתאומית ועוד רבות אחרות. אתה יכול לחשוב שלך זה לא יקרה וכי עדיף להימנע מהתשלום, שלא תמיד מרגיש הכרחי, אך כאשר משהו יקרה – אתה תתאכזב שהחלטת להימנע מההוצאה הקטנה הזו.


מדוע השוואה בין פוליסות ביטוח נסיעות שונות חשובה?

ביטוח נסיעותהוא ייחודי ומשתנה בהתאם לפרטי הטיול שלכם. הפוליסה הטובה ביותר מכסה רק את מה שאתם צריכים במחיר שמתאים לתקציב שלכם. אתם יכולים להשוות בין מספר חברות שונות באמצעות מנוע ההשוואה של האתר, ולסנן רק את אפשרויות הכיסוי הספציפיות שאתם מעוניינים בהן. אם אתם זקוקים לעזרה, תוכלו לפנות אל ספק הביטוח או סוכן הביטוח שמציע את ההצעה ולהיעזר בכל שאלה הקשורה לסוג הביטוח שאתם צריכים.


איזה כיסוי אני צריך?

זה תלוי בך ובאופי הטיול והיעד אליו אתם מתכננים לטוס לגמרי.

האם ישנן עלויות נסיעה בתשלום מראש שלא ניתן לקבל עליהן החזר שאינך מוכן לוותר עליהן?

אילו הוצאות בלתי צפויות לא תוכל לכסות?

האם ישנן סיבות שעלולות לגרום לביטול בלתי צפוי של הנסיעה?

ישנן פוליסות שונות הקשורות לנסיבות שונות של טיול, שניתן להתאים לאופי הנסיעה שלך.

בתקופה זו, אנו ממליצים מאוד לעשות ביטוח בחול עקב קורנה. במקרה ותטוס למדינה מסוימת ותחלה בקורונה, ייתכן וההוצאות על מלונית קורונה או על לינה במהלך הבידוד ייפלו עליך ויגדילו מאוד את הוצאות הטיסה. כיסוי ביטוח נסיעות בחול אשר כולל הוצאות הקשורות בקורונה יעניק לך החזר על הוצאות כאלו.


טראסטי השוואת ביטוחים – עובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ

המערכת של טראסטי השוואת ביטוחים נותנת לכם את היכולת להשוות באופן פשוט ומיידי הצעות ביטוח און ליין בין מיטב ספקי ביטוח הנסיעות על סמך פרטי הטיול שלכם. קיימות פוליסות של חברות ביטוח גדולות וקטנות כאחד, וכוללים מגוון רחב של אפשרויות לבחירה מתוכן, כך שתוכלו למצוא ולהתאים את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.


במיוחד בתקופת הקורונה, אל תוותרו על ביטוח נסיעות. השתמשו במנוע השוואת ביטוח היום, על מנת למצוא את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד