חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיפקום מציגה: Pic&Go - פלטפורמה חדשנית להעברת תמונות מהטלפון הנייד

חברת טיפקום, המתמחה באספקת שירותי תוכן ותשתית סלולריים, השיקה השבוע את Pic&Go פלטפורמה  להעברת תמונות שצולמו במכשיר הטלפון הסלולרי לכל מדיה דיגיטאלית ובכלל זה לאתרי אינטרנט, לצורכי דפוס ולפורמטים רבים נוספים. הפלטפורמה החדשה מבוססת על משלוח MMS (הודעת מולטימדיה) ישירות מהמכשיר הנייד של משתמש הקצה אל מספר מקוצר בן ארבע ספרות. הפלטפורמה החדשה פועלת על תשתית 3 המפעילים הסלולרים הגדולים, סלקום, אורנג' ופלאפון.

 

עד היום ניתן היה להעביר הודעות MMS רק בין מכשירי הקצה (P2P) וכן לשלוח קבצים ממכשירי הקצה לכתובת מייל בתהליך מסורבל וארוך. מעתה יוכל כל משתמש להעביר תמונה שצילם במכשירו הנייד לכל מדיה דיגיטאלית באמצעות שליחת הודעת MMS פשוטה למספר מקוצר ואחיד בן 4 ספרות ללקוחות כל המפעילים הסלולרים. בנוסף יוכל גוף התוכן או המדיה המפעיל את השרות לקבוע את התעריף אותו ישלם הלקוח. באמצעות מערכת דוחות ובקרה ייעודית תינתן האפשרות לצפות בתמונות המועברות  On Line וכן להפיק דוחות שונים.

 

גיל וייט, סמנכ"ל שיווק ומכירות בטיפקום, מסר: "אנו גאים להציע לראשונה בישראל את Pic&Go פלטפורמה מתקדמת שתאפשר לגופי מדיה, לגופי תוכן ולמפרסמים לקבל תמונות שצילם הקהל הרחב בשטח תוך יציקת משמעות חדשה לגמרי למושג "אינטראקטיב". מרחב האפשרויות השיווקיות והתוכניות שמציעה הפלטפורמה הינו כה רחב וגמיש עד שיוכל להתאים לשימושים מגוונים החל מדיווחים בעלי אופי חדשותי, דרך תחרויות שונות וכלה בתשתית לפעילויות פרסומיות ושיווקיות. חדירת ה MMS בישראל נמוכה מהשיעורים הנמדדים בעולם ואולם אנו מעריכים כי השירותים האטרקטיביים שיופעלו באמצעות ה Pic&Go יסייעו בהגברת השימוש ב MMS בכלל".

 

טיפקום מקבוצת פישמן מתמחה באספקת שירותי תוכן ותשתית סלולריים במגוון פלטפורמות (SMS, MMS, וידאו, WAP, i-mode, IVR). 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד