חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פורטל תפוז ישדר הלילה את המסיבה החמישית במספר של סמסונג סלולאר ב- BlogTV ובדור השלישי

פורטל האינטרנט תפוז ישדר הלילה ב- 22:00 את המסיבה החמישית במספר של סמסונג סלולאר ב  BlogTV ובדור השלישי. אילן בן דוב, בעל השליטה בחברת סאני, יבואנית מכשירי הסלולאר של המותג יארח היום את המסיבה שבא כבכל שנה מתארח די ג'י בינלאומי. הפעם הוזמן ארמין ואן ביורן, ממדורג במקום השלישי ברשימת הדי ג'ייז הטובים בעולם, שמפרסם די ג'יי מגזין.  סמסונג סלולאר אירחה בעבר את הדיג'יי זוכה הגראמי פיטר לאופר ואת טרייסי יאנג.

 

ה- BlogTV  הוא יומן רשת מצולם במסגרתו בשונה מהטלוויזיה הנמצאת בסלון הביתי, מתאפשרת הפקה של תכנים מצולמים באמצעות מצלמת רשת פשוטה. הגולשים יכולים לבצע שידורים חיים במגוון נושאים ללא כל עריכה מקדימה. בשונה מהטלוויזיה הנמצאת בסלון הביתי, מאפשרת הטלויזה באינטרנט חופש רגולטורי ותקשורת חופשית ללא כל צנזורה.

 

תפוז זכתה במקום הראשון בתחרות היוקרתית של כנס ה- 3GSM בקטגורית מוצר הוידאו הסלולארי הטוב ביותר של השנה. הפרס ניתן לתפוז על מוצר ה BlogTV שהועבר מהאינטרנט למכשירי הסלולאר מהדור השלישי. תפוז התחרתה בענקיות כמו נוקיה, MTV ויוניברסל, שהציגו מוצרים אחרים בתחום זה. תפוז קיבלה את הפרס על היכולת שלה להעביר מוצר שמצליח באינטרנט לסלולארי. תפוז מאפשרת לצפות מהמכשיר הנייד ה- BlogTV וגם לשדר מהמצלמה של המכשיר לצופים אחרים בשירות.ה BlogTV הוא אחד המוצרים הנצפים ביותר בפורטל הסלולארי של פרטנר.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד