חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חדש: הכוכבית, המהווה את מספר הטלפון של העסק, תהיה גם כתובת הדואר

חברת "מרכז הכוכביות הארצי בע"מ", המספקת את מספרי הכוכביות לחיוג מקוצר לעסקים, יצאה במיזם חדש בשיתוף פעולה עם חברת דואר ישראל . מעתה ניתן להפנות מכתבים לחברות שברשותם כוכבית עם חיוג מקוצר ויצטרפו לשירות  ע"י ציון מס' הכוכבית בלבד.

 

מעתה אין צורך לרשום את הכתובת המלאה ( שם החברה, רחוב, מס' הבניין , עיר, כניסה, קומה, מיקוד וכו'), אלא להסתפק ברישום כוכבית והמספר המקוצר. לדוגמא, אם רוצים לשלוח מכתב לחברת הוט מספיק לרשום: לכבוד *6900. על מנת לשלוח מכתב ל- YES צריך רק לרשום: לכבוד ישראל ישראלי, *2080 והמכתב יגיע אל ישראל ישראלי בחברה. עם זאת חשוב לזכור כי לחברה בעלת סניפים יהיה יותר מהיר לשלוח את המכתב ישירות לכתובת האמיתית בשל העובדה שהמכתב יגיע לכתובת הראשית של החברה.

 

מנכ"ל דואר ישראל מר אבי הוכמן מוסר: מעתה לכל חברה תהיה כתובת אחת.

 

לדברי דידי מסילתי, מנכ"ל מרכז הכוכביות הארצי, מיזם זה מצטרף לשימושים הקיימים לכוכבית במרכז הכוכביות הארצי כגון: כתובת דואר אלקטרוני, קישור לאתר האינטרנט של החברה, משלוח פקס, ושליחת SMS. הכול למספר אחד קצר וקיים.

 

לדברי מסילתי, "הכוכבית הופכת לחלק מן המותג ודרך לזכור כיצד ליצור קשר עם החברה בטלפון, באינטרנט, בדואר האלקטרוני ועכשיו גם בדואר רגיל.  סל השירותים אף נרשם כפטנט pendinc   בכל העולם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד