חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חדשות 10 תשלב באולפן קיר וידאו הבנוי מ- 16 מסכי פלזמה מתוצרת PrimeView

חדשות 10 רכשה עבור אולפני החדשות בגבעתיים קיר וידאו מודולרי מתוצרת יצרנית פתרונות התצוגה PrimeView. הקיר בנוי מ- 16 מסכי פלזמה בגודל 42 אינץ', הניתנים לבניה בצורות שונות ובגדלים שונים.

 

לדברי אפי דילמוני, סמנכ"ל הטכנולוגיה של ישראל 10 וחדשות 10, "קיר הוידאו המורכב ממסכי פלזמה נראה הרבה יותר טוב דרך מצלמות הטלויזיה מכל טכנולוגיה אחרת הקיימת בשוק, את זה אפשר לראות בברור בצפייה במהדורת החדשות המרכזית שאיכות התמונה בה השתפרה בזכות קיר הוידאו החדש. בנוסף הדיוק בהצגת הצבע דרך מסכי הפלסמה יוצר תאימות מלאה בין חלקי הקיר ומאפשר להגיע להתאמת צבעים במהירות וללא צורך בכיולים מורכבים. עובי המסך שהינו 8 ס"מ בלבד, בהשוואה לכ- 80 ס"מ במסכים בהם משתמשים כיום מהווה ייתרון עצום בחיסכון בשטח אולפן".

 

שי גוילי, מנכ"ל PrimeView, הוסיף: "היתרונות של קיר הפלזמה גלום ברווח המינימלי בין המסכים, וביחס הניגודיות הגבוה (1:3000), היוצר איכות תמונה גבוהה בכל אחד מן המסכים ובקיר הוידאו כולו. את קירות הוידאו ניתן להרכיב בגדלים סטנדרטיים בצורה מלבנית או ריבועית. קיר הוידאו מגיע עם תוכנה ייעודית המאפשרת להקרין תמונה אחת על כל המסכים במקביל, תמונה ממקורות וידאו שונים על כל אחד מן המסכים או לבצע חלוקת של קיר הוידאו לתצוגה המחולקת לשניים או יותר, בהתאם למספר המסכים".

 

גוילי ציין עוד:  "קיר הוידאו ממסכי פלזמה הוצג לראשונה בעולם בתערוכת אלקטרוניקה באוגוסט 2005 בארה"ב ו- PrimeView היא הראשונה והיחידה להציג קירות וידאו מסוג זה בישראל".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד