חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ליבי תשווק בישראל פתרון ניהול ביצועים לעסקים קמעונאים של Cognos

חברת ליבי טכנולוגיות, נציגתה בישראל של חברת קוגנוס העולמית, מובילה עולמית באספקת פתרונות בינה עסקית (BI) וניהול ביצועים, תפיץ בישראל פתרון חדש המיועד לסייע לקמעונאים לתכנן ביעילות, לנהל ולמדוד את ההשפעות הפיננסיות של פרוייקטים ויוזמות בענף הקמעונאות כגון: הקמת חנות חדשה, שינוי מודלים עסקיים ושדרוגים. הפתרון מיועד למקסם תוצאות ליוזמות חדשות בענף הקמעונאות.

 

ה- Cognos Store Development Blueprint כולל באופן מובנה נתונים, תהליכים, ומודלים המבוססים על מתודולוגיות מוכחות של תכנון קמעונאי, תקצוב וחיזוי. הפתרון מתוכנן על מנת להפחית את הזמן ואת הסיכון בשילוב מערכות חדשות למדידת ביצועים. הפתרון מספק ללקוחות את כל אפשרויות הטכנולוגיה ותהליכי התכנון, ומאפשר להם לסנכרן ולתאם את התוכניות הפיננסיות והתפעוליות על מנת להגיע לקבלת החלטות הטובה ביותר בנוגע לניהול משאבים, החל מרמת ההנהלה הראשית ועד לרמת הסניפים.

 

"על מנת להישאר תחרותיים, קמעונאים פועלים באופן שוטף למיקסום שיטות עבודה על מנת להתאים לתנאי השוק המשתנים", אמר ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי טכנולוגיות. "פתרון ה- Cognos Store Development Blueprint מורכב  מיכולות משולבות לתכנון פיננסי אשר מאפשרות לקמעונאי להבין בקלות איזה פרוייקט או שינוי חדש מעניק את הערך הטוב ביותר, איזה את ההחזר הגבוה ביותר ואיזה מעניק את התמיכה הטובה ביותר ליעדי הרשת או החנות. הפתרון מאפשר לרשתות להגדיר פרוייקטים, לפתח תוכניות פיננסיות, להפעיל פרוייקטים עבור אזורים מוגדרים, לתקשר את הפרוייקטים עם מנהלי חנויות, ולמדוד את ההחזר מההשקעה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד