חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עוד מקדחת הפייסבוק: יוניסל הכריזה על תחרות פיתוח אפליקציות לאתר הפופולארי

חברת יוניסל, מקבוצת קרדן, הכריזה הבוקר על תחרות פיתוח אפליקציות לפייסבוק ופונה לכל מי שיש לו רעיון מבריק ויכולות פיתוח. תחרות- “The Next Israeli Killer Application for Facebook Challenge“ תצא לדרך ב- 12 לדצמ', והיא מיועדת בעיקר לסטודנטים  ומפתחים עצמאיים.

 

האפליקציות יחולקו ל-5 קטגוריות כלליות: מובייל, מדיה (וידאו, אודיו, תמונות), משחקים, Commerce ו- מקצה חופשי. הזוכה בכל קטגוריה יקבל iPhone והתחייבות מיוניסל לשווק ולפרסם את האפליקציה שלו. לפרטים וסיקור התחרות בבלוג www.liveface.co.il.

 

מהחברה נמסר כי השיפוט בתחרות יתחלק ל-2, ויקבע  עפ"י שקלול של הצבעות הגולשים ושל פאנל שופטים המורכב מבכירים בתעשיית האינטרנט והסלולר. עוד נמסר כי בהמשך מתכננת יוניסל לפתוח גם מסלול ליזמים. כלומר אנשים שאינם מפתחים אבל יש להם רעיון לאפליקציה. 

 

נמרוד קמחי, מנכ"ל יוניסל, מוסר: פייסבוק הינה  אחת הדוגמאות הראשונות האמיתיות בניצול כוחה של הרשת לא רק בייצור תוכן ע"י הגולשים אלא גם בייצור אפליקציות ! אנחנו מאמינים כי היצירתיות והתשוקה של המפתח הישראלי יניבו מוצרים מפתיעים הן לאינטרנט והן לסלולר ורוצים להעניק בית חם לכאלה. "

 

כאמור, לאחרונה רכשה יוניסל את  פעילותה של טיפקום, מקבוצת פישמן, המתמחה באספקת שירותי תוכן ותשתית סלולריים. החברה המורחבת תפעל גם באירופה וארצות הברית. העסקה, שהיקפה מוערך בעשרות מליוני ש"ח, בוצעה הן במזומן והן בהחלפת מניות. בהמשך לעסקה מחזיקה קבוצת פישמן כ 20% ממניות יוניסל.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד