חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הצלחה בינלאומית לאמקור: זכתה בשני פרסים יוקרתיים בתערוכת CES 2008 הבין לאומית בלאס וגאס

אמקור אינטרנשיונאל, מקבוצת אמפא, זכתה בשני פרסים יוקרתיים בקטגוריית מוצרי צריכה ביתיים בתערוכת האלקטרוניקה  הבין לאומית היוקרתית CES שהתקיימה בשבוע שעבר בלאס וגאס. הפרסים היוקרתיים הוענקו לקוטל חרקים חדש של החברה ולמטהר אוויר.  לתערוכה,  המתקיימת החל משנת 1989, הגישו, מיטב היצרנים העולם, למעלה  מ- 2,700  מוצרים חשמליים חדשים, בשלושים קטגוריות שונות. את הפרסים העניקה וועדת השיפוט המורכבת ממעצבים תעשייתיים, מהנדסים וכתבי מסחר ותעשייה אמריקאים אשר בחרו את המוצרים הבולטים בכל קטגוריה.  

 

התערוכה המתקיימת בכל שנה בלאס וגאס נחשבת לאחת התערכות הבולטות בעולם בתחום האלקטרוניקה והאלקטרוניקה הבידורית. בתערוכה מוצגים בכל שנה מיטב הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים. בנוסף למבקרים הרבים, התערוכה מושכת גם את בכירי ענף הטכנולוגיה.  בין הנואמים שהשתתפו השנה בתערוכה היו ביל גייטס- יו"ר מייקרוסופט, ג'רי יאנג- מנכ"ל יאהו, ריק וואגונר- יו"ר ג'נרל מוטורס, טושיהירו סאקאמוטו-נשיא פאנאסוניק ופול אוטיליני-נשיא ומנכ"ל אינטל.

 

בהודעת הזכייה נכתב כי מטהר האוויר של אמקור מבצע תהליך טיהור שקט בן חמישה שלבים שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בכל שעות היממה.  בהודעה צוינו לשבח הטכנולוגיה הפוטו קטליטית של המטהר – המטהרת את רוב החיידקים והבקטריות באוויר, הפילטרים הניתנים לשטיפה והעיצוב הייחודי של המטהר. תכונות אלו הפכו את המטהר לאידיאלי לדרישות הצרכניות גוברות לשמירה על איכות אוויר גבוהה בחללים סגורים כגון משרדים ובתי מגורים.

 

גם קוטל החרקים החכם של אמקור, המושך חרקים מטרידים אל חלל הוואקום שלו, זכה לפרס בתערוכה. בהודעת הזכייה צוין כי קוטל החרקים מושך אליו את החרקים באמצעות פלטות הפולטות חום ואור אולטרה סגול. את פעולתן הלא רעילה של פלטות אלו  משלים עיצוב המוצר  המחקה את ראשם של בעלי חיים, מטעה את החרקים ומושך אותם למלכודת.  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד