חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

3 כוכבי רשת יובילו קמפיין סלפי של מנה חמה

3 כוכבי רשת יובילו קמפיין סלפי של מנה חמה
מנה חמה עולה בקמפיין חדש אותו יובילו 3 כוכבי רשת שנהנים מעוקבים רבים ומצפיות מרובות ברחבי הרשת. ביניהם קארין בן אבי "זמרת המדרגות" שהתפרסמה ברשתות החברתיות בתקופת צוק איתן, כאשר העלתה סרטונים שלה שרה בחדרי מדרגות בגלל אפקט ההד, אופיר בועז  חבר בהרכב "ילדי ריטלין" שהפך לסנסציית יו טיוב המשקפת בהומור את חייהם של הסטודנטים בארץ ורותם ויצמן, שהופיעה בסרט "מי מפחד מהזאב הרע".
 
3 כוכבי הרשת מצולמים בפרסומת כשהם יוצאים ל- "רוד טריפ" ומתעדים את עצמם ברכב ("סלפי רכב"), כאשר הם מבצעים בעיבוד מחודש את הג'ינגל האגדי של מנה חמה "מנה חמה בצהריים, מנה חמה בהפסקה....", העושה קאמבק אחרי כ-20 שנה. הג'ינגל יבוצע בחמישה סגנונות מוזיקליים שונים: מזרחית, דאנס, רגאיי, א- קפלה ולהקות צבאיות, כאשר כמו בסרטונים ברשת, גם בקמפיין יוחלפו הלבוש והאווירה בהתאם לסגנון המוזיקלי.
 
הצילומים נערכו בלב העיר בתל אביב, בלוקיישינים ידועים כמו רחוב רוטשילד, כיכר המדינה וכו'. הקמפיין יהיה באוויר במהלך חודש יולי ויכלול פרסום בטלוויזיה, ברשת ובעיתונאות ייעודית לנוער.
 
"כמותג מוביל לבני נוער היה חשוב לנו להתחבר לטרנדים הכי חמים ולדבר לנוער בגובה העיניים",  אומרת קרין שהין, מנהלת שיווק בחטיבה הקולינרית באסם. "כיום רב בני הנוער 'חיים ברשת' ולכן הגרסה המלאה של הפרסומת תשודר ברשת בלבד, ואילו הטלוויזיה תהווה רק סוג של טיזר. גם כוכבי הרשת לוהקו לפרסומת מאותה סיבה, על מנת העצים את המהלך ברשת.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד