חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברה חדשה תעניק הלוואות לשל עד 200 אלף שח לעסקים

חברה חדשה תעניק הלוואות לשל עד 200 אלף שח לעסקים

חברה חדשה, Media Capital, תציע ללצרכן הישראלי את המיטב מ2 העולמות- הבנקאי והחוץ בנקאי. מצד אחד, יקבלו הלקוחות אשראי גבוה במיוחד: לפרטיים עד 70,000 ₪, לעסק עד 200,000 ₪, לחברה עד 400,000 ₪. הריביות שיצטרכו לשלם עליהן יהיו בסדר הגודל של הריביות הנהוגות ע"י הבנקים. ההלוואה ניתנת ללא בטחונות וערבים ובהחזר חודשי קבוע וכל זה מבלי לקום מהכיסא בצורה מהירה וללא ביורוקרטיה מעיקה. כל התהליך מתנהל ישירות מול אתר החברה והתשובה להלוואה – תוך שעה. בנוסף, החברה אינה מחייבת בעמלות שונות כדוגמת פתיחת תיק ואחרות אלא עובדת במודל של "קיבלת – שילמת". כלומר התשלום לחברה, רק לאחר קבלת ההלוואה. 


היזם והבעלים של Media Capital, שמעון דנינו הינו דמות מוכרת בתחום ההלוואות בישראל, בעל ניסיון של קרוב ל-10 שנים בתחום ההלוואות בישראל ומוכר ע"י היטב לכל חברות האשראי והבנקים בישראל איתן הוא עובד שנים רבות. בנוסף, דנינו גייס עד כה מליוני ₪ לאנשים ומגייס, בממוצע, כ-2 מיליון ₪ לחודש עבור לקוחותיו.


שמעון דנינו, יזם ובעלים Media Capital: "שוק ההלוואות הגיע לריביות מטורפות והצרכן הישראלי לא תמיד מודע לכמה כסף הוא ישלם. בנוסף, מעטים האנשים שמקבלים את הסכום שנזדקקו לו מלכתחילה. לכן, הקמתי את Media Capital  מתוך מטרה לתת לצרכן הישראלי יותר כסף אך בריבית הוגנת".    

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד