חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קמפיין חורף חדש לעידוד תיירות לגליל, לגולן ולעמקים

צילום: עודד יעקבי

 במטרה לעודד את התיירות לגליל לגולן ולעמקים בעונת החורף, הרשות לפיתוח הגליל בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, משיקים קמפיין חורף בשם #נהנים בגליל. הקמפיין ימשך כארבעה חודשים ויכלול פרסום נרחב ברשת האינטרנט, שלטי חוצות ניידים על אוטובוסים בגליל ובגוש דן הקוראים לתושבי ישראל לנפוש בגליל. הקמפיין ילווה גם בזירה הדיגיטלית תחת ההאשטגים #מטיילים_בגליל, #נהנים_בגליל, #ישנים_בגליל, #אוכלים_בגליל ו#חגים_בגליל וברקע יופיעו תמונות המייצגות את הגליל.

הקמפיין יוצג גם באתר החדש של הרשות לפיתוח הגליל: go.galil.gov.il המאגד בתוכו את כל הפעילויות הקיימות בגליל, בגולן ובעמקים ומאפשר למבקרים ולמטיילים לתכנן חופשה שלמה בלחיצת כפתור אחת ולמצוא בקלות מידע מקיף על אירועי תרבות ותיירות לכל הגילאים. לרבות מפת אטרקציות, לוח אירועים המתעדכן מדי יום, טפסים אינטראקטיביים להרשמה לאירועים, כתבות תוכן, מידע איכותי על אתרים שונים, מידע על תיירות ספורט, אירועים ופעילויות מיוחדות בחורף ובחגים, מסלולי קולינריה ולינה, מסלולי תיירות יין, אתרי קטיף ומרכזים חקלאיים, מידע על מקומות כשרים ומסלולי תיירות דרוזית וצ'רקסית.

 

שלומי אטיאס, מנכ"ל הרשות לפיתוח הגליל: "במטרה לחזק את הגליל ולקדם את התיירות גם בחורף, הרשות לפיתוח הגליל והמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל משיקים קמפיין ייעודי שמזמין את הציבור להגיע ליהנות בגליל, בגולן ובעמקים. הרשות פועלת באופן מתמיד להנגשת המידע על הגליל גם באמצעות האתר החדש של הרשות שמעניק לאורך כל השנה ובלחיצת כפתור אחת את כל מה שצריך לדעת על פעילויות תיירות ותרבות בגליל בגולן ובעמקים. האתר מרכז את מוקדי העניין ואת האירועים המובילים ומאפשר לחובבי התרבות והתיירות ולכלל אזרחי ישראל לקבל מידע נרחב ועדכני על פעילויות בגליל בגולן ובעמקים ובכך, לתכנן חופשות וטיולים ולהתעדכן בזמן אמת על אירועים שונים כולל מיקום, שעות פעילות ופרטי אנשי קשר. אנו קוראים לתיירנים להמשיך ולשתף על אירועים ואטרקציות בגליל, בגולן ובעמקים ומאמינים כי הנגשת המידע באמצעות האתר והקמפיין תגדיל את כמות המבקרים לגליל לגולן ולעמקים".


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד