חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הגנרטור של בירה מכבי תעניק סשן מנטורינג עם ערוץ הכיבוד

הגנרטור של בירה מכבי תעניק סשן מנטורינג עם ערוץ הכיבוד (הגדל)

פרויקט הגנרטור של בירה מכבי מאפשר ליוצרים להגשים את הקונספט שחשבו עליו, באמצעות  פגישה עם המוחות של ערוץ הכיבוד ופוש של 15,000 ש״ח. 

  

הגשת מועמדות פשוטה ומקוונת, פתוחה כעת באתר

  

בירה מכבי, המלווה  סצנת התרבות העצמאית, השיקה את הגנרטור – שם נרדף חדש לכל הדברים שבין בירה מכבי לתרבות מקומית. בקצרה: פלטפורמה חדשה לקולות קוראים המיועדים ליוצרים\ות מעולמות הקולנוע, האמנות, המוזיקה, האופנה והעיצוב. כל אחד מן הקולות הקוראים שבאתר ובסושיאל מדיה, מהווים הזדמנות חד פעמית להשתתף ולהרוויח מפרויקטים מרחיקי לכת ושת"פים עם השמות והמוסדות החמים בשטח.

 

הגנרטור נולד והתעצב מתוך ההבנה שבתקופה זו במיוחד, יש צורך במנגנון קבוע המייצר הזדמנויות לאנשי תרבות ודוחף באופן פעיל לעשייה שמטרתה לחזק את קהילת היוצרים דרך פרויקטים ושיתופי פעולה. עשרת הקולות הקוראים שהשיק עד כה - הופעות בסלון מכבי, קול קורא ליצור קליפ לרמי פורטיס, קול קורא להדפסת אלבום ויניל, קול קורא לעיצוב קולקציה עם סטודיו ג'לדה, קול קורא להשתתפות ביריד צבע טרי (ועוד ועוד) זכו להענות חסרת-תקדים.

 

עוד בתכנון של מכבי: "הטלמנטור" - שעה של השראה ליוצרים שזקוקים לה, עם אנשים עתירי ניסיון ולמודי דרך כמו גלעד כהנא, תום יער ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד